Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kdo je Kateřina Jacques ?

Kateřina Jacques-Pajerová - poslankyně za Stranu zelených a její sestra Monika Pajerová pokoušející se před několika lety o vstup do českého parlamentu se svojí stranou Naděje, pochází z dnes už zámožné a dobře situované pražské rodiny, která patřila k elitě komunistické diplomacie.

 

Přesto je o Kateřině Jacques-Pajerové dostatečně známo, že má za sebou řadu deliktů násilné povahy a nemalou zkušenost s návykovými látkami. V polovině 90. let obývala se skupinou squatterů prázdný činžovní dům na Praze 7, poblíž Strossmayerova náměstí.

 

Narušovali zde veřejný pořádek, vyvolávali pouliční rvačky a napadali kolemjdoucí. Scénář i trestně-právní závěr těchto incidentů byl zpravidla stejný. Jakmile bylo zahájeno vyšetřování a trestní stíhání, objevil se rodinný právník, povolaný rodiči nezdárné dcerušky, a kontroval obviňováním těch, kdo byli obětí přepadeni.

 

Soudce přitom nevynikal žádnou zvláštní nestranností a v jeho snažení mu nepokrytě pomáhal. Neoficiální ale obvykle dobře informované zdroje uvádějí, že v pozadí těchto právně-soudních intrik stál Jiří Dienstbier politik, v éře presidenta Václava Havla bývalý ministr zahraničních věcí ve vládě Mariana Čalfy a rodinný přítel.

 

Přepadení, zbití a často i oloupení občané měli najednou vysvětlovat, proč se dopustili násilí na bezbranné dívce...

Skutečnost, že minimálně čtyři osoby musely po útoku Kateřiny Jacques a jejích kumpánů vyhledat lékařské ošetření, že "naše" Káťa osobně ztloukla násadou od lopaty muže, jenž se pokoušel chránit svou těhotnou manželku, to vše připadalo panu soudci jaksi nedůležité, bezvýznamné a irelevantní... Všichni napadení se jako mávnutím kouzelného proutku ocitli v roli podezřelých!

 

O ryzím charakteru paní Kateřiny Jacques svědčí i to, že po celou dobu její squatterské "kariéry" se jí o nezletilého syna starali její rodiče. Ona sama totiž jevila větší zájem o drogy, výtržnosti a pouliční rvačky, než o roli milující matky.

 

Orgán péče o dítě se přesto neodvážil zasáhnout, i když se tato skutečnost vícekrát objevila i v průběhu soudního projednávání... Ostatně, pan Jiří Dienstbier otec oficiální milenky Martina Bursíka údajně na žádost rodičů nakonec pomohl Kateřině Jacques k zasloužené politické kariéře v nejvyšší české politice, kde nám jako parlamentní poslankyně za Stranu zelených bude moci lépe prezentovat, jak si představuje u občanů a daňových poplatníků slušnost, úctu k rodině, poctivosti v práci i v podnikání a hlavně mezilidské vztahy a respekt k zákonům, přijatých parlamentem

XERXES :: Datum založení: 28. 03. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MYSAK 03:09:25 03. 04. 2008
default.png
Stejně si myslím, že by měla jít do filmu. Hééérečka je dobrá.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 13:11:01 02. 04. 2008
Bajras.jpg
povinnost mlčenlivosti platí i po tolika letech, neřeš to, stejně nic nezměníš... V ČR stejně zákonodárci ani vládní činitelé neodchází za průšvihy, naopak se vrací na výsluní i při podezření... U nich kodexy neplatí...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHAL 11:06:41 02. 04. 2008
michal.jpg
No z meho laickeho pohledu je to napsane jako klasicka protiburzoazni agitka, navic tenhle text se uz o nekolik tydnu predtim objevil na jinych diskusnich serverech (treba cibulka.net, zvedavec.org). Poprve snad 13.3. Asi by do toho trochu svetla mohl vnest nekdo, kdo slouzil v devadesatych letech v Holesovicich. Mame tu nekoho takoveho?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MILAMI 20:09:32 01. 04. 2008
default.png
Zajímalo by mně z čeho autor čerpal a o jaké podklady se opíral. Paní auau sice taky nemusím, ale nemám rád lži a demagogii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 007 15:50:10 29. 03. 2008
default.png
Tak to jsem nevěděl, kdyby to byla jen s poloviny pravda... Ale čemu se vlastně divím, celá tahle vláda odSS, kabátníků lidovců a zelených je jí podobná jako vejce vejci

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 13:58:08 29. 03. 2008
default.png
Mno tak ono její chování bylo k vidění na jejím předvolebním mítinku v Praze při demonstraci anarchistů a holých hlav, když si s sebou vzala i svého syna a ohrozila tak jeho zdraví a život. Navíc počítala se střetem s policií a proto si její nohsledi vzali sebou i skryté kamery, aby celou věc zadokumentovali. Ale nemyslím, že by to někoho překvapilo v naší banánové republice se do ústavních postů volí jen takovíhle.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio