Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výsluhové nároky po 1.1. 2010

Možná, že jsem si to jen špatně vyložil, ale vzhledem k tomu, že mám v současné době ods¨louženo včetně vojny 10 let, tak se domnívám, že až do konce roku 2009 můžu odejít podle starého zákona. Po 1.1. 2010 pro mě a řadu dalších kolegů nastane období, kdy zanikne nárok na výsluhové náležitosti podle starého zákona, ale ještě nebudu mít nárok na náležitosti podle zákona nového. V mém případě by toto období trvalo 3 roky. Myslím, že je to dost dlouhá doba, za kterou se může lecos stát. Pro mě osobně to jsou 3 roky nejistoty a i když práci u policie i přez všechny překážky mám rád, tak musím také koukat na to, jak zajistit rodinu.
VIDOQ :: Datum založení: 31. 03. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FEDOF 13:17:24 09. 05. 2008
default.png
Když tak sleduji moje kolegy, jak počítají,aby se jim do konce roku 2009 oplatilo odejít, tak mě napadá….. No , že možná nebyl až tak špatný původně návrh novelizace zák.č.361/2003 Sb. ze strany SENÁTU a to v myšlence, aby výsluhový příplatek byl po odchodu do civilu vyplácen pouze po dobu, po kterou trvala služba! Popřípadě upravit zákon v tom směru, že ti co nemají alespoň 20 let odslouženo, by sice rentu dostávali, ale pouze v omezené době a to asi v takové, která koluje v chodbových kuluárech?!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 21:23:34 14. 04. 2008
default.png
Renta je pro člověka, který skoro ze všeho vypadl, fakt dobrým pomocníkem. Po půl roce v civilu, kde jsem makal jako elektrikář, jsem si teď našel poněkud hodně lukrativnější job (na prašulky) u pojišťovny, kde kupodivu mnoho z toho, co jsem dělal u policie, v pohodě využiju. Nevěřili byste, co to udělá, když na internet do životopisu dáte, že jste aktivní, kreativní a máte rád samostatné rozhodování. Taky že snadno navazujete s kýmkoliv kontakty, že jo. Holky a kluci, hodně pevných nervů ve Vaší svinsky těžké práci Vám všem přeju. Taky jsem se denně nervoval. Teď ŽIJU!!!! Nelituju toho, že jsem sloužil jako četník, lituju toho, že jsem sloužil za tak zas..ho bolševického vedení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu HANTA 21:25:32 31. 03. 2008
default.png
je to tak, umíš počítat a riziko chápeš správně :-(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio