Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Rumunská policie povinně piluje balet

Se shrbenými policisty řídícími dopravu prapodivnými způsoby je konec. Alespoň v rumunském Temešváru. Tamní dopraváci totiž dostali příkazem zapsat se do baletního kroužku. Vedení policie se nelíbí, jak neohrabaně na křižovatkách působí. Zhruba dvacítka mužů zákona tak na Labutím jezeře nacvičuje, jak dávat dopravní příkazy se vzpřímeným tělem, elegantními pohyby a nutnou grácií. Policejní šéf Dorel Cojan novinářům řekl, že raději než do moderních semaforů investuje do baletních kurzů svých příslušníků. Lidský element prý z dopravy nemůže zmizet. "Jestli rovně, vlevo, nebo přes, ukáže vám Harapes." :-D
ZUZANA :: Datum založení: 01. 04. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZUZANA 17:58:22 03. 04. 2008
default.png
..tak narovnat á jedeme,chlapi! Á dva tři..á dva tři.. :o)))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio