Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Paroubkovy nehoda

Dnes jsem se podíval na televizní zpravodajství. Docela mě pobavil vylíčený průběh dopravní nehody za účasti Paroubka. Je mi jasný, že se v televizi nedá všemu věřit, ale právní kvalifikace kolegů, kteří šetřili dopravní nehodu je kouzelná. Za tohle by mě můj vedoucí pověsil za koule do průvanu. Nechápu, jak je možné, že někdo, kdo přejíždí a nedokáže se zařadit před předjížděné vozidlo, může dostat praragraf za nedodržení bezpečnostní vzdálenosti. Asi mám trochu jinej právní názpr. To slovo ,, bezpečnostní´´ není překlep, ale jedná se o nějaký nesmysl z § 19 odst. 1 zák. 361/2000 SB. Více méně jeden z mnoha nesmyslů. Koukám, že na každýho je jinej metr. Musím ještě jednou poznamenat, že mám zatím jenom informace z televize. Sranda musí bejt.
MYSAK :: Datum založení: 03. 04. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio