Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

ženy u policie

Moc by mě zajímal váš názor na ženy u policie...zda máte nějaké na oddělení a jak se s nimi pracuje? která žena nemá u policie, podle vás, vůbec co dělat. A je pravda, že to převážně chodí tak (co jsem slyšel), že většinou ženy jsou jen chvili (pár let) v terénu a poté jsou zařazení hlavně do kanceláří????díky za názory. Berou třeba na ně větší ohledy, že je převážně zařazují třeba na dopravku a ne k pořádkový (podle mě to má žena totiž u té pořádkové daleko obtížnější, když má odněkud tahat opilce). A také bych se chtěl zeptat žen policitek, zda toho nelitují, že si vybrali toto zaměstnání, nebo zda by do toho už nikdy nešli...Předem moc děkuju za příspěvky
MEG :: Datum založení: 16. 04. 2008 :: celkem 51 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETR-KLINOVSKY 09:50:59 30. 12. 2022
default.png

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu INTERDOCS002 21:10:28 27. 12. 2022
offtopic - kliknutím zobrazit
default.png

WhatsApp : +31 6 87546855 - Buy IELTS certificate online, Buy Genuine GRE Certificate, Registered PTE Certificate for sale, Buy verified IELTS certificate without exams ,Buy Registered TOEFL in Victoria, Buy Original CELPIP certificate in Toronto , Buy NEBOSH certificate without exam , Buy IELTS certificate online Australia ,Buy verified GRE certificate Canada , Buy real IELTS certificate in America - Buy Original GRE certificate in Dubai , Buy IELTS certificate without exam in London ,Buy PTE certificate in Tasmania , Buy verified GRE certificate online without exam

Achieve Your Work, Study And Migration Goals With Ielts By British Council And Idp


You don't have to worry, we are here to help you in various ways
- get your genuine questions directly from the system
- process and update your data flow directly from the system
- obtain a verified certificate directly from the examination board with or without taking the exams and leak questions.
Upgrade your score.
#IELTS
#OET
#NCLEX
#USMLE
Prometric ( #SNLE #SDLE #SNLE #SPLE #MOH HAAD #DHA #SCH #QCHP)
#EDIAC
#TOEFL
#MCCQE
#MCCEE
Just inbox

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu TRNKALINKA 08:13:26 04. 07. 2022
default.png
U policie slouží 40 tis. lidí. Na některá místa si ženu nedokážu představit a některá místa si nedokáži představit bez ženy. Je to o tom, zapojit mozek a cit. Co svět světem stojí, platí právo silnějšího. To že jsme ho trochu oslabili nějakými právními instituty na tom nic nemění. Na přímý výkon(tj. skutečné fyzické dlouhodobé nasazení) nejsou ženy fyzicky ani psychicky stavěné. Na méně přímý výkon(zpracovatel, vyšetřovák) může a často i je žena lepší, protože je pečlivější. Nelze zcela zobecňovat, je mnoho výjimek. Být mužem/ženou není výhoda, jsme každý v něčem jiní, vzájemně se doplňujeme a tvoříme tak funkční celek.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu AF13 00:14:44 03. 07. 2022
default.png
Ono je hlavně úplně fuk, co si o tom kdo myslíte, bude jich čím dál víc, protože tam kde nejsou lidi, tam se hlásí a nabírají holky ve velkém počtu a nikoho nezajímá, jestli se to někomu líbí nebo ne. A ono nevhodnost pro práci není jen doménou žen, na každém obvodě se dají najít i různý exoti muži.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu STRIZLIVEJ 11:37:09 10. 06. 2022
Střízlivej.jpg
Na obvody obecně se ženská moc nehodí. Vlastní zkušenost:

První - "mě nebaví moc dávat pokuty, já mám radši kytičky. Ani vlastně nevím, co tu dělám"

Druhá - "jdeme lovit, jo ? Fet, chlast, nějaké ty ožralce za volantem. A dáme nějaké ty flastry" Realita: já: "hele, támhle je nějaké divné auto, jdem do něj ?" ona: "nee, ten se mi nelíbí". Pak při zákroku není schopna se po několikátém dotazu rozhodnout, jestli má cenu pokračovat v povídání si, nebo zákrok, který nikam nevede (je bez protiprávního jednání) ukončit.

Třetí: po půl roce marodění - "tak jsem zase tady ! Jdeme do nich ?" Po měsíci, či dvou: "hele sorry kluci, já jdu marodit, mám "bebí". A tak se to táhne už přes 10 let. A to do toho započítejte 2x mateřskou a rekord v marodění - 1 rok v kuse. Vždy příjde odpočatá a plní elánu. Bohužel jí to jak 1-2 měsíce nevydrží. Už se sázíme, kolik týdnů vydrží po příchodu z nemocenské.

Čtvrtá: "hele, kluci, já nejsem nasazená z kraje. Já se mám taky špatně, se mnou taky vydrbali" Po 2 měsících - "potřebuji svou kancelář a svůj PC. Po týdnu: potřebuji kancl vymalovat, ta bílá není moc bílá". Po dalších 2 týdnech: "potřebuju svůj prostor a ty (ukázala na kolegu), jestli máš něco proti mě, tak já tě zničím, znám se s vedoucím územního odboru" Opravdu si tykají. Půl směny stráví v kanclu a třetinu s vedoucím ÚO na kafíčku. Stala se z ní tzv. "chovná VIP".

Pátá a šestá: holky čerstvě po škole, které nemá kdo zaučovat.

Opravdu si někdo myslí, že po takových zkušenostech chceme na obvodě ženskou ?
U PČR mají určitě své místo, ale ne všechny a ne všude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 11:00:23 26. 11. 2021
john158.jpg
Kdysi bylo zcela nemyslitelné mít Išju s koleginí/kolegou v práci..dneska je to asik nový standart a mezipersonální vztahy se nijak neskrývají..ale otázkou je jestli tyto věci něco dobrého do kolektivu přinášejí..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CODY 23:58:56 25. 11. 2021
Cody.jpg
Žena x Muž = biologie nelze obejít sexuální podtext je všudypřítomný....rozloží to kolektiv na 8 ano, jinak.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SCORPIO61 17:32:38 03. 02. 2021
default.png
Muj nazor je ten, ze zeny nejsou u PCR na skodu, avsak zalezi, kde je soupnou slouzit. Zenska je od prirody vetsinou peclivejsi nez chlap, takze byrokracii zvlada lepe, alespon dle mych zkusenosti. A PCR neni jen tahani ozralcu a fetaku, mame tady dopravku, cizinu, apod. Otazka proste je, jak se k tomu postavi personalista, ktery nabira novacky. Pruser je, kdyz hovado z posilovny co chce jit smer OHS a pak SPJ da na obvod, a pak 50 kg blondynku da na OHS, aby litala v balistice a samopalem. Coz je bohuzel realita vsednich dni. Zaroven vsak, kolikrat prirozena empatie a zenstvi vyresi lecktery vyhroceny zakrok, na druhou stranu to vsak muze zakrok i jeste vic vyhrotit. Secteno podtrzeno, kratky smysl teto dlouhe reci je ten, ze proste zalezi na okolnostech, ze vse neni cerne a bile, a ze zena u sboru muze byt nekdy vyhoda, nekdy nevyhoda. Vzdycky je to o lidech.

Souhlasím (+ 3)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu P-VANATA-GMAIL-COM 09:49:07 02. 02. 2021
default.png
Obecně feminizace v policejním sboru není dobrý trend. Výjimky ale potvrzují pravidlo. To je stejné jako ženy za volantem kamionu nebo u kniplu vlaku jedoucího 160 km/h.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JOHN158 12:20:32 28. 01. 2021
john158.jpg
souhlasím obecně v tom, že pokud jsem prostě lepší polda než ten kolega, povyšováním ho nemotivuji k lepšímu výkonu, ale spíše osobním příkladem odvahou a chytrostí -odbornou stránkou. Na ulici je to těžší v tom, že se tyto věcí musí projevit u jakéhokoliv policisty během pár vteřin, aby ten jeho výkon byl dostatečně zákonný a efektivní..Ego v tom nemá co dělat..

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio