Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

vyhláška 393/2006

Zdravím všechny kolegi, jsem u policie pouze 5 let a už mne potkalo obrovské sklamání. asi před 6ti měsíci mi bylo lékaři zjištěna cukrovka a jsem závislý na inzulinu. Do 1.1.2007 by to nebyl až takový problém, jenže od 1.1.2007 platí nová vyhláška č.393/2006 podle které musím od policie odejít, což se mi opravdu nechce. Zatím jsem nuden být v pracovní neschopnosti a čekám na komisiu, která mne uzná za neschopného služby a od PČR mne tak vyhodí. Moje posledníí šance je, že se tato vyhláška změní, údajně se něco podobného chystá. Prosím pokud někdo něco o této změně víte informujte mne na terno200@seznam.cz předem děkuji.
VASEK2 :: Datum založení: 25. 09. 2007 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CHIP 18:53:47 11. 10. 2012
Chip.jpg
Budiš to výstraha pro všechny četníky, aby zatloukali svůj zdravotní stav a služebnímu lékaři se o žádné nemoci ani slůvkem nezmínili!!! Pokud jde o cukrovku, kolega výcvikář ji trpěl taky a sloužil bez problémů až do roku 2011, takže nějaká možnost existuje... Držím palce ať se všechno v dobré obratí...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu ANDROMEDA07 14:34:09 11. 10. 2012
default.png
Jestli se nepletu, tak je zákon nad vyhláškou. Je potřeba se podívat do služebního zákona a tam určitě najdeš odpověď. Podle typu (stupně) onemocnění ti změní zdravotní klasifikaci např. z "A" na "B" popř. "C", záležet bude zda s tvojí odborností, přijmeš, nebo si spíš sám najdeš uplatnění v rámci policie tak, aby aby tvoje onemocnění nemělo vliv na výkon tvé činnosti. Tedy se zřejmě bude jednat o přechod z přímého výkonu do nepřímého. Záleží na přesných okolnostech, které víš jen ty. Tedy doporučuji podívat se do zákona o služebním poměru a konzultaci s personalistou, popřípadě vznést dotaz k odborové organizaci. Hodně štěstí :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BATA 19:36:20 16. 11. 2007
default.png
Ty bys potreboval facku, ma dotaz a je pri nejmensim v priserne situaci...Kdybys mu radeji poradil co ma delat.

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKY 09:19:32 10. 10. 2007
default.png
Já jsem mu tam napočítal hrubku jen jednu, zbytek normální překlepy, možná by ses Rachy měl nafackovat ty sám. Rozhodně to ten kluk nemá lehký, potom co ho potkalo. Zamysli se nad sebou!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RACHY 17:51:30 08. 10. 2007
default.png
Vážený pane kolego, kdyby jsi měl dostat za každou hrubku facku, tak ti upadne hlava. Zkus se podívat do pravopisu a nedělej nám tafy ostudu, protože zde chodí i civilisté...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio