Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Metropolitní policie Praha

Na služebním srazu nám bylo šéfem řečeno , že do dvou let v Praze vznikne Metropolitní policie Praha , která by měla převzít v Praze místní oddělení a dopravku . Dále nám bylo řečeno , že Metropolitní policie bude , protože jde o politický úkol . Díval jsem se na internet a pan Bém si představuje že z Pražské Městské policie udělá Metropolitní , která částečně převezme pravomoci PČR a jejím šéfem bude primátor Prahy . PČR v Praze pak bude mít jen SKPV . Více se mi nepodařilo zjistit a rád bych se o této věci dověděl více a proto Vás prosím ,abyste mě kdyžtak v případě že mám špatné informace opravili , nebo řekli k tématu něco nového a pokud možno oficiálního .
DALNO :: Datum založení: 20. 04. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu MARTIN1 00:15:02 18. 10. 2008
default.png
ta "zasahovka" se ale nema sanci dostat k nicemu ostrejsimu, nez bezny mestak.. co se tyce metropolitni policie, to si myslim ze je beh na dlouhou trat a zrovna MOP, si myslim ze by byl problem tam zaclenit. jelikoz zpracovavaji i trestne ciny s horni hranici od.sv 3 leta. spis OHS. nadruhou stranu, pokud by to policii ve meste pomohlo, nejsem v zasade proti.. druha vec je ta, ze za dva roky uz ods nebude u moci, takze nejspis nic takovyho nebude.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRED 23:48:43 17. 10. 2008
default.png
Pokud MP zřídila má svoji zásahovou jednotku Alfa a taky neví co s pěnězi tak moc, že jim kupuje i hummera, tak škoda slov. Ale sloužit pod "veliteli" ze současné MP, to zní jako hodně špatný vtip. Taky jsem nikde neslyšel, zda-li by Metropolitní policie tedy byla ve služebním poměru, nebo by byli všichni pouze běžní zaměstnanci magistrátu, tak jako jsou v dnešní době strážníci.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio