Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

VÝZVA ! :o)

Vyzývám Hantu!, Generačního špunta!, goor00!, Nespokojeného Policistu!, našeptávače! a ostatní zlobily včetně hrošíka prap. Fedofa, aby se laskavě účastnili diskuzí a komentářů k článkům - začíná tu být bez Vás nuda ! :o) Na pozdější omluvy nebude brán zřetel ! :o) Tak šup..zdraví Zuzana !
ZUZANA :: Datum založení: 21. 04. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZUZANA 13:10:40 23. 05. 2008
default.png
Promiň, jsem nepostřehla, že ses mě na něco ptal :o).. Jak jsem to myslela s tím hrošíkem? No dobře, přece! :o) Přečti si naší diskuzi Vztahy na pracovišti.. Cituji Tě:"I policisté jsou pouze lidské bytosti, které mají své city. I když přibývajícími odslouženými léty odrůstají hroší kůží, aby mohli pomáhat a chránit ostatní, kteří většinou nemají ani ponětí, co tato práce obnáší." Už víš? :o)... Jo a "čerňáci" jsou bobíci a "kravaťáci" hrošíci :o* :o)))))))

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRAP-FEDOF 15:51:33 12. 05. 2008
default.png
Zuzko, jak jsi to myslela s tím hrošíkem? Jinak nuda tu určitě není,ale každý si přečte to co ho nejvíce zajímá. Jenom mě někdy napadá co si o nás pomyslí ostatní lidé,kteří nemaji o zákulisí PČR ani páry.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZUZANA 12:44:13 24. 04. 2008
default.png
Za akci se sluší reakce, takže: děkuji, pánové..jde Vám to! Jen tak dál... :oD

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio