Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Městská policie PRAHA - výběr

Dobrý den, rád bych se chtěl zeptat, jestli náhodou někdo neví podle jakých kritérií se vybírají vhodní adepti na místo městského strážnika v Praze, tím myslím, pakliže udělá někdo např.více kliků než já, tak automaticky berou ho? Já osobně mám střední školu IT technologií, znamená to, že pokud někdo bude mít humanitní obor, tak berou jeho? Samozřejmě jsem také přemyšlel nad variantou, uděláš vše, tak nastupuješ? Díky za všechny reakce.
RAIDIS :: Datum založení: 21. 04. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu IS 19:57:28 28. 04. 2008
is.jpg
Nevím ale jak u městké. Myslím, že tam bude situace o něco jednodušší než u státní...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IS 17:30:01 24. 04. 2008
is.jpg
Jsem čerstvě přijatý do řad policie, ale při svém přijímání jsem byl opravdu svědkem poklesu nároků na uchazeče. Je ale pravdou, že všichni zájemci ani zdaleka výběrovým řízením neprojdou. Dokonce jsme o tom debatovali se spoluuchazečem a na psycho v jeho skupině vyrazili osm lidí z patnácti. Mě hlavně velice mrzí, že klesla (a to dost podstatně) náročnost fyzických testů. Dnes je musí zvládnout snad každý. Byl jsem ale svědkem, kdy se v mé skupině objevil typ, který nedal pět kliků...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA2 22:47:22 21. 04. 2008
default.png
Berou opravdu vše, jen to chce nějak extra nevyhořet na psychotestech a pak taky přežít ten nástupní kurz za necelou desítku čistého:-/

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 21:28:21 21. 04. 2008
default.png
Jebe Vám, přijďte k nám, staňte se policisty z povolání. Slyšel jsem v nedávné době od jednoho kolegy policisty dobrou formulaci, která odráží současné náborové praktiky. Máte-li čtyři končetiny, jste přijatý k Policii. Může to být klidně kombinace tři ruce a jedna noha, ale v součtu to musí být ČTYŘI celkem. Ostatní kritéria jsou až druhořadá a používají se k selekci uchazečů pouze při naplněných stavech. Dnes je katastrofální podstav, takže k druhořadým kritériím se nyní nepřihlíží. PS: Omlouvám se zdravotně postiženým. Není to myšleno jako výsměch těmto lidem, pouze parafráze na současné přijímací podmínky a limity pro nábor k policii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 007 21:00:09 21. 04. 2008
default.png
K Městské policii Praha, berou všechno co má ruce a nohy, tak se nevzrušuj.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio