Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

skutečný nástupní plat

Nástupní plat předškoláka v hodnosti strážmistr je 12500kc čistého, je to ještě míň než bylo před dvěma roky za platnosti starého zákona. Je to také proto, že se jim rizikový příspěvek zmenšil na 1000Kč, protože podle lidí co o tomto rozhodují, i když slouží v přímém výkonu,nemají takovou zodpovědnost jako jejích starší kolegové,protože oni mají pokutové bloky. Někdo asi zapomněl na to, že rizikový příspěvek není vázán na to,jestli má někdo bloky, ale na to,zda se slouží v přímém výkonu či nikoli a o tom kdo má mít bloky rozhoduje hodnost.No jo někde se ušetřit musí....
NICK :: Datum založení: 22. 04. 2008 :: celkem 17 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu CHOSSE 01:54:34 11. 05. 2008
default.png
Ne jen v praze je pred ZOPkou plny rizikac (osobni zkusenost).. Mozna to bude jen "nevole" odpovedneho funkcionare ty plne priplatky priznat?.. A ohledne tech penez na ZOPce, ono nekteri taky nekde bydli a plati najem, popripade maji jine pravidelne mesicni vydaje (stavebka, urazovky, deti, atd..) a zamestnavatel jako takovy nemuze (nebo spis by nemel) to ze musi zamestnance skolit davat platove na vrub jemu, ale sobe. Nerikam ze ma mit "ZOPkac" stejne jako slouzici policista, to v zadnem pripade, ten rozdil v odpovednosti a v riziku je nepomerny, ale tech 12500 je v dnesni dobe snad pro uklizecku.. Jenze od toho by se zase mel odvodit plat pro slouziciho policistu ktery je taky dost bidny a porad dokola.. Ono panum nahore pripada normalni, ze clovek ktery primo odpovida za zivoty a zdravi osob, za majetek (jednou nohou v krimu), je ohodnocen nekde na urovni zednika, nebo treba automechanika (nic proti temto profesim).. Musim ale rict, ze i presto me tahle prace bavi a jen doufam ze lepe bude..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 13:23:30 10. 05. 2008
default.png
nástupní plat je 12500 čistého pro nepražáky, pro pražáky to dělá 14000. jsou ale v nevýhodě, za byt za kterej dáš kdekoli jinde 3000 měsíčně dáš v praze 8 a když už se teda bavíme o nástupu a tedy ZOP tak nemaj placený stravování ani žádný cesty. takže reálně jsou na tom ještě hůř. když ale slouží v přímem výkonu, tedy před ZOP tak v praze mají něco přes 16000kč čistého protože mají plný rizikáč, ne žádnou tisícovku. mimo prahu mají zase míň, protože mají menší rizikáč.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RENAL 12:18:35 10. 05. 2008
default.png
upravuje Nařízení Vlády č. 337/2007Sb. a nastoupí do 2TT bez směnnosti (od 1.6.08 na 5 měsíců do školy) s možností povolání do výkonu při mimořádných událostech. Služební příjem 14.840,-Kč hrubého/12.039,-Kč čistého. Po ukončení kvalifikačního vzdělávání na SPŠ zůstává ve 2TT a k platu dle místa působiště připočítá rizikový příplatek a směnnost, bude-li v ní pracovat. Po 3 letech postup v platové třídě (3TT) dle tabulek = plus 560,-Kč hrubého opět na 3 roky. Bude-li mít velmi dobré hodnocení, může poskočit do 4TT a pak se přihlásit do výběrového řízení na 5TT. Má-li VŠ, může skočit i o více než 1TT, ale opět jen s velmi dobrým hodnocením. Další informace by měl podat na náborovém personalista.Nevěřit všemu, co vám slibuje a raději se ptát lidí v uniformě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RENAL 12:15:52 10. 05. 2008
default.png
Plat upravuje Nařízení Vlády č. 337/2007Sb. a nastoupí do 2TT bez směnnosti (od 1.6.08 na 5 měsíců do školy) s možností povolání do výkonu při mimořádných událostech. Služební příjem 14.840,-Kč hrubého/12.039,-Kč čistého. Po ukončení kvalifikačního vzdělávání na SPŠ zůstává ve 2TT a k platu dle místa působiště připočítá rizikový příplatek a směnnost, bude-li v ní pracovat. Po 3 letech postup v platové třídě (3TT) dle tabulek = plus 560,-Kč hrubého opět na 3 roky. Bude-li mít velmi dobré hodnocení, může poskočit do 4TT a pak se přihlásit do výběrového řízení na 5TT. Má-li VŠ, může skočit i o více než 1TT, ale opět jen s velmi dobrým hodnocením. Další informace byměl podat na náborovém personalista. Více http://www.nabor.policie.cz/. Nevěřit všemu, co tam slibují a raději se ptát lidí v uniformě.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 20:52:14 09. 05. 2008
default.png
zkus to poslat do Práglu, to víš kariérní řád je třeba si nějak zajistit. Měl by jsi vystáráno...... příjemný večer....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DRAGON 15:00:04 09. 05. 2008
default.png
Ty jo, to máš sakra pravdu, asi bych to měl poslat první, třeba mě vezmou za takový super úsporný náměty do vlády a budu mít vystaráno :D. Ne teď opravdu, je nesmysl chodit do té školy zadarmo, já se také hlásím k policii, protože bych chtěl tuhle práci dělat, ale při představě být někde tak dlouho bez peněz, když musím platit splátky, nájem atd, to je naprosto nereálné!!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 14:29:36 09. 05. 2008
default.png
FEDOF zřejmě chtěl asi tohle, k PČR se mají hlásit pouze mladí, bez závazků, bez rodin, kteří nebudou po určitou dobu nic kupovat, nikam nejezdit a asi ani platit daně, sociální na důchod a zdravotní???!!! Z čeho taky, kdyby chodili do "práce" zdarma. Takoví mladí lidé by museli ještě bydlet s rodiči, kteří budou mít POVINNOST naše nové četníky oblékat, krmit, platiti jim jízdné do zaměstnání (školy) a dávat jim kapesné, aby mohli třeba pozvat děvče na rande. Bezva. Toto navrhněte LAngrovi, tohle perfektní pro příští novou finanční reformu....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLKISEK 13:07:34 09. 05. 2008
default.png
Fedof??k policii se přihlásí otec dvou dětí, který musí platit byt, životní náklady a bude chodit do práce zadarmo??do školy si poslán, takže je to tvá práce...chtěl bych vidět tebe jak děláš zadarmo...a 12500 čistého pro živitele rodiny, který má ženu na mateřské, promiň, ale to je almužna!!!!to pak nezbývá než stát frontu společně se spoluobčany tmavší pleti ve frontě na sociální dávky...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FEDOF 12:55:55 09. 05. 2008
default.png
Když si tak někteří stěžujete, tak by jste počas studia ve škole neměli dostávat nic. Po ukončení školy by jste začali dostávat plat, jako ostatní poldové. A pokud by někdo odešel do stanovené doby, tak by měl školu pěkně zaplatit. Možná, že by místo těch dnes nekvalitních škol bylo více užitečné jezdit 1x za týden do ŠPŠ a alespoň by jste byli za něco placení,protože by jste sloužili.Ale co by dělali chudáci vyučující na ZOP, protože někteří nic jiného neumí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IS 11:50:02 25. 04. 2008
is.jpg
Mě moje dosavadní zaměstnání nebaví natolik, že jdu do řad PČR přesto, že klesnu o tři tisíce čistého... Doufám, že nebudu zklamán...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio