Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

tarifní třída 6. přechod

Ahoj, kdysi mi bylo řečeno na ZOP, že příslušník, který vyhraje výběrové řízení do 6tt. a výš, může když se rozhodne následně odejít na jiné místo, aniž by potřeboval schválení svého vedoucího...je to pravda?
NOBODY :: Datum založení: 23. 11. 2022 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu NOBODY 05:43:51 24. 11. 2022
default.png
Asi jsem to špatně napsal, myslel jsem to tak, že vyhraju výběrko třeba v šestce, na to místo nastoupím a budu tam například rok a potom budu chtít přejít jinam...takhle to bylo myšleno.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAFHAF 23:06:25 23. 11. 2022
default.png
Viz zákon o služebním poměru příslušníků … a ano, pokud vyhraješ výběrové řízení, tak není třeba souhlas nadřízeného a max. ti udělá pěkných par posledních měsíců.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NOBODY 10:19:04 23. 11. 2022
default.png
???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio