Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Můžu k policii s brýlema?

Dobrý den, uvažuji o práci u Policie , ale nevím, zda splňuji požadavek na zdravotní způsobilost. Mám vadu zraku myopický astigmatismus a nosím dioptrické brýle, při posledním měření - 3 D na každém oku, brýle mám slabší. Měl bych šanci být přijat? Díky
TOMASJ :: Datum založení: 24. 04. 2008 :: celkem 20 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu YIOLINAR 16:21:05 30. 06. 2008
Yiolinar.jpg
Zdravím. Já nedávno úspěšně "složil" i zdravotní testy. U náborové asistentky mi bylo řečeno, že vada do 5 dioptrií by neměla vadit - osobně mám dioptrie 3,25 na pravém a 3 na levém oku a nikomu nic nevadilo. Čočky doporučuju pořídit spíš pro osobní pohodlí. Jinak bych se i zajímal po jak dlouhé době můžeš na zdravotní testy, když bys podstoupil tu operaci, protože si myslím, že tu může být i možnost, že třeba budeš pár měsíců v jakési "osobní karanténě", ale to je jen moje úvaha =)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MIREK_CZ 14:08:00 30. 06. 2008
default.png
Omlouvám se, vím že to sem nepatří (ikdyž k tématu, já mám 1 dioptrii, takže celkem v pohodě, ale raději jsem byl už pořídit kontaktní čočky) .. jen jsem se chtěl is iho zeptat, když už to tu psal ... ty testy .. ty jsi tedy napoprvé neprošel, ale podal jsi nějaké odvolání? (to tedy jde?) .. ptám se proto, že z psychologických mám také největší obavy, že bych mohl neprojít proto, že jsem "hodnej".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DUCHYSS 13:41:06 22. 05. 2008
default.png
ja nevim ale ja dal pred rokem laser z 3,5 na 0 av utery sme byl na zdrvotek nekdo me rikal ze to snad resi od 6dioptrii , asi nemaj lidi... nebo malo zajemcu,kazdopadne astigmatismus a bryle se da odstranit,cena tak 20litru za obe rekonvalescence 1mesic tak sem to mel ja,zkus www.lexum.cz,

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IS 17:06:25 13. 05. 2008
is.jpg
Je mě zcela jasný, že nejlepší by bylo, kdyby se nedělo vůbec nic nebo bez ztrát života na obou stranách. Polda by opravdu neměl být "hodný" ani "zlý"!:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OO 16:57:17 13. 05. 2008
default.png
Dneska nám psycholog říkal, že nejvíce jsou napadáni hodní a příliš agresivní policisté.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 15:24:50 13. 05. 2008
Lukas Heinz.jpg
Nevím jak a co hodnotí policejní psychologové a jestli berou víc dobrodruhy než klidné lidi. Ale vím jistě, že nejlepší je když během zákroku nezemře nikdo, ani polda ani civilisty a když už to musí být tak nejlépe aby to byl lump.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IS 08:45:07 13. 05. 2008
is.jpg
Zdravím. Já osobně si myslím, že třeba psycho jsou postavený tak, že berou spíš lidi trochu tvrdšího a divočejšího charakteru než ty klidnější a rozvážnější. Mě např. nevyšlo pár psycho. Nakonec jsem se dozvěděl na prezidiu u hlavní psycholožky, že to bylo pouze tím, že jsem "hodnej" a raději bych riskoval vlastní život než cizí... Sakra o tom to snad je! Osobně myslím, že je lepší, když zemře příslušník při výkonu služby než civil. Je mě jasný, že do každého příslušníka investujou nemalé peníze... (i když po přečtení přízpěvků týkajících se ubytoven)... To jen že si myslím, že spousta poldů neumí řešit situace v klidu... (spousta samozřejmě umí)!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 23:34:24 12. 05. 2008
Lukas Heinz.jpg
je hezké že máš nadšení, ale možná bys mohl trochu zchladit svůj entuziasmus.To že investuješ do sebe aby ses dostal k policii je chvályhodné, ale z tvých ostatních příspěvků jde cítit nedočkavost, netrpělivost a určitá přehnaná horlivost. Není to nic špatného ve velmi rozumné míře. Přílišná aktivita stejně jako malá aktivita škodí. Znám pár mladých kousků, co svým nadšením v kombinaci z těžkou nohou na plynu auta způsobili někomu jinému následky na celý život. A nemluvím tady jen o řízení. Polda se liší od civilisty tím, že dokáže každou situaci řešit v klidu bez zbytečných emocí. Dokáže analyzovat situaci a vyhodnotit zda na to stačí nebo ne. A největším atributem poldy je to, že se nezdráhá říct si o pomoc, když je potřeba. Polda hraje za tým. Dirty Harry je jenom film.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DUCHYSS 21:57:50 12. 05. 2008
default.png
ja dal laser 25litru tak moc chci k policii

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu IS 06:54:37 29. 04. 2008
is.jpg
Taky jsem jednou zabrousil na Vltavskou a byli tam celkej pohodoví... Myslím, že jsem tam vyplňoval nějaký dotazník. Byl to asi úplně první, na který jsem narazil. Už tomu bude možná pět, šest let. Osobně se mě ale jeden a půl dioptrie zdá docela malá tolerance. Myslím, že jsou určitě důležitější věci, na které by se náboráři měli na zájemcích zaměřit...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio