Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hypotéka

Měl bych takový dotaz, nevíte někdo jestli je u policie možné čerpat nějakou lepší půjčku než od banky, tak jako to bylo kdysi, nebo zvýhodněnou hypotéku? Možná, že je to blbý dotaz v dnešní době, ale za pokus to stojí.
HERBIK :: Datum založení: 20. 01. 2010 :: celkem 12 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu KROPIC 13:47:51 23. 08. 2011
Kropič.jpg
Dozvěděl jsem se minulý týden o velmi výhodných hypotékách...téměř bez navýšení, které lze použít na veškeré možnosti - opravy, nákup, nová stavba, ale také refinancování původní nevýhodné hypotéky. A protože vím, že mezi policisty je vysoké procento lidí s hypotékou, podávám návrh sem. Kdo by měl zájem se dozvědět více, ať mně kontaktuje na www.jaromihorak@seznam.cz.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HAMMER 09:02:41 24. 01. 2010
default.png
Off topic ode mě teďkom: já když chtěl prachy (sto tisíc) na dostavbu domku v devadesátých letech a řekl jsem nutně kde dělám, nikdo se se mnou nebavil. Policista se stálým platem nebyl pro banku zajímavým. Tak nevím o jakém kdysi píšeš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio