Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Čekání na přijetí k CS - všechny kroky splněné

Ahoj, mám dotaz - jsem u CS ve výběrovém řízení - psychotesty OK, fyzické OK, zdravotní OK - A, pohovor s vedoucím také proběhl. 19.4. předali moji složku na personální v mém kraji s tím, že se mi ozvou s dalšími kroky. Jak dlouho trvalo, než se Vám ozvali? Místa na oddělení, kam se hlásím, jsou, ale je možné, že by mě ani po splnění všech kritérii do služebního poměru nevzali? O místo velice stojím, přirozeně tedy už nedočkavě očekávám mail nebo hovor. Nebo se ozvat sám? Vím, že je asi ještě brzy. Díky všem. :)
MXENDY :: Datum založení: 24. 04. 2023 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETR-KLINOVSKY 21:00:37 29. 04. 2023
default.png
???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio