Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prosim o radu!

Mam zajem o praci u PCR,jestlize projdu prijimacim rizenim,tak by me zajimalo,kam po absolvovani ZOP nastoupim?Nastoupim na misto,kde sem si podal prihlasku tzn.v okresu v kterem bydlim,nebo nejblizsim okresu?Co kdyz neni v techto mistech volne misto?Slysel sem,ze sem naborovan primo pro misto,kde sem se prihlasila tak tam semnou po ZOP pocitaji.Proste me zajima jak je to se zarazenim po ZOP kam me muzou poslat a jestli jde ovlivnit misto kde budu pracovat,samozrejme tim nemyslim,ze si reknu kam chci!
EDUAEDU :: Datum založení: 01. 05. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 23:58:48 07. 05. 2008
Lukas Heinz.jpg
Pozor v současné době se stávaly případy, kdy například kolegům z cizinecké policie při jejich přeřazení nechávali personalisté podepisovat rozkazy u nichž byla místa zařazení napsána obyčejnou tužkou. Tito policisté se pak dostali na zcela jiné místa než plánovali. Dej si pozor na všechny náležitosti a aby byly všechny napsány tak, aby je nebylo možné po té bez zjevných stop smazat nebo přepsat. Personalisté ti většinou sdělí skutečnosti a výhody, které ovšem platí jen za určitých podmínek. Třeba ozdravné pobyty, výsluha, plat, možnost studia či podobně. Nejlépe je kontaktovat několik lidí z daného útvaru, kde chceš nastoupit a zeptat se na tamní poměry. Je lépe se informovat u více lidí, protože každý vidí situaci jinak. Vyber si pak zlatou střední cestu. Ptej se hlavně na systém služeb, množství a druh činnosti, který budeš dělat a co se od tebe bude očekávat. Promluv si s vedoucím útvaru. Pokud je to rozumný člověk bude zvědavý kdo mu přijde na útvar a bude si tě chtít taky proklepnout. Po tom si nezávazně promluv s budoucími kolegy. Pozor žádné " Čau kámo, jak se tady váli šunky" nebo podobné projevy. Na to jsou délesloužící kolegové háklivý. Takže slušně a s respektem. Možná se dozvíš pár zajímavých věci, které ti pomohou se rozhodnout. Po škole budeš na několik měsíců pravděpodobně zařazen do Prahy. Je to dobrá škola, ale žádná selanka. Někdý dost tvrdá zkušenost pro mladé četníky. Pokud máš ovšem skutečný důvod setrvat doma. například: nemocné rodiče, nebo žiješ jen s jedním rodičem, musíš se o někoho starat, nebo máš malé děti, trvej na tom, že z těchto důvodů chceš zůstat co nejblíže svého domova. Nebudeš brát příspěvky na bydlení jako vojáci, tudíž MUSÍ být tyto důvody zohledněny. Pokud se ti bude zdát, že se ti děje křivda brat se na odborovou organizaci (NOS PČR nebo UBS). Investuj do zákona o služebním poměru příslušníku ozbrojených sborů i s výkladem. Pořádně si ho prostuduj a podívej se na výklad rozhodně nebudeš litovat peněz. Mnoho funkcionářů se snaží využívat nově přicházející policisty nad rámec jejich povinností, mnohdy nad rámec zákona. Proto taky ten průzkum budoucího pracoviště. U policie se mnohému naučíš. je to skvělá škola života a nenahraditelný pohled do lidské psychologie. Nepočítej že u policie zbohatneš pokud svoji práci budeš dělat poctivě. Očekávej nejhorší varianty všech možných situací a materiálně i psychicky se na ně připrav, jediné co se ti může stát je to že budeš kolegy považován za blázne, ale budeš živý a zdravý blázen, na rozdíl od některých invalidních a mrtvých kolegů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHOSSE 22:33:42 07. 05. 2008
default.png
Jestli jsem pochopil spravne, tak ti uz rekli ze jsi naborovan pro urcite oddeleni, takze tam by jsi mel i skoncit. To ale neni na 100% jiste, jak ale psal Frantík, personalista by to mel vedet, ale jestli bude stejna situace i po ZOPce, to je otazka..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LILKAC80 21:03:21 06. 05. 2008
default.png
dobrý den. mam dotaz ohledně 150 hodin přescasu do balíčku. Vedoucí mi naplánoval na květen 11 hodin (šichtu) do přesčasu, bez udání důvodu,ani neřekl který den to je, a to ještě měsíc předem, tedy v dubnu. co s tím?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTIK 14:48:46 02. 05. 2008
default.png
Zavolej si personalistovi, který s tebou prováděl pohovor, ten ti přesně řekne, kde budeš sloužit!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio