Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hyeny se ozývají

Janez: Hyeny se ozývají Tak jsem se po čase podíval do diskuse na služební intranet a okamžitě se mi udělalo zle! Jistý rádoby policista tam pod přezdívkou Majkl 22 napadá Miloše z USB. Nevím, co udělal pro zlepšení situace u policie on, ale tak nechutně kritizovat někoho, kdo veřejně dal svou kůži na trh a bije se za ostatní, i takové Majkly 22, může pouze hyena! Miloši, nenech se znechutit a hlavně odradit, okolo lva se vždy stahují hyeny a nechutně vyjí až naskakuje husí kůže! P.S. Jen tak mimochodem: trochu mi to připomíná rétoriku jednoho pána z Plzně. Janez 16:28:40 26. 09. 2007
JANEZ :: Datum založení: 26. 09. 2007 :: celkem 7 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BAJRAS 12:37:56 17. 10. 2007
Bajras.jpg
tak ještě jednou. Končí služební poměr v Praze a vrací se do svých trvalých bydlišť v Ostravě a okolí. Tzn., že práci v soukromém sektoru hledali nebo hledají právě na Ostravsku. Snad už tohle vysvětlení pochopíš. Měj se.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRAP-FEDOF 09:22:12 17. 10. 2007
default.png
Pro Bjrase: Právě proto jak správně píšeš je podstav v Praze. U Vás v Praze policista, který odejde tak snadněji najde práci minimálně na úrovni , kterou měl. U nás ne. Podívej se na nezaměstnanost v Praze a na Ostravsku. Pak pochopíš. Tak zatím.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 14:02:58 09. 10. 2007
Bajras.jpg
ta drtivá většina kolegů sice slouží v Praze, ale trvalé bydliště má na Ostravsku a na Moravě vůbec. Jestli si myslíš, že služba v Praze, nebo jiná práce je v Praze pohádka, tak jsi na omylu, právě naopak. Sice je tu více pracovních příležitostí, ale pak mi vysvětli, proč je nejvíce podstavů právě v Praze. Chybí přes 1400 lidí jenom v Praze, tak proč, když se tu mají všichni tak dobře??? Tak jednoduché s tou prací to asi nebude a nespokojených je opravdu dost a nesloužím na zapadlém oddělení, abych nebyl v kontaktu se všemi složkami PČR. Hezký den a ať ti ty růžové brýle vydrží co nejdéle.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRAP-FEDOF 09:10:35 09. 10. 2007
default.png
Pracuji v Ostravě. Služba v Praze a Ostravě je trochu rozdílná. U nás máme taky slušné a poctivé parťáky, kteří umí makat. Velký rozdíl je v tom, že pokud v Praze někdo odejde do civilu, tak má omnoho větší možnost sehnat práci, kdežto u nás už to není tak dobré jako v Praze. V tom je skoro největší rozdíl. V Praze si žijete trochu jinak. Můžeš mi věřit v tom, že kdybys odešel do civilu a šel bydlet k nám, tak by jsi mluvil trochu jinak. I ti tvoji známí. Proto si u nás většina poldů své práce váží trochu více jako v Praze. Jinak nesouhlasím s tebou, že je d r t i v á většina lidí u policie nespokojená. Možná , že se díváš pouze tam kam chceš. Nesmíš si myslet, že policie je pouze v Praze. ČR je myslím si i mimo Prahu. Nebo ne?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 14:17:27 29. 09. 2007
Bajras.jpg
můžeš mi prosím tě napsat, kde pracuješ? Já jsem v Praze a ať se podívám kam chci, všude je drtivá lidí nespokojená se současným stavem,odchody ze služebního poměru se neustále navyšují a přímo k tvému příspěvku: jde o slušné a poctivé parťáky, kteří makat umí a chtějí, jen už mají těch klacků pod nohama tolik, že to raději zkusí v soukromé sféře. Navíc jsem v kontaktu i s těmi, kteří už loď opustili a nemohou si vynachválit jednání od nadřízených v civilu, lidské, slušné a profesionální.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANEZ 18:29:17 27. 09. 2007
default.png
Á, tak se mi zdá, že se nám potrefená husa ozvala, že?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PRAP-FEDOF 16:47:50 27. 09. 2007
default.png
K diskusnímu příspěvku Hyeny se ozývají od Janeze. Vážení, kolegové i kolegyně. Přiznám se, že pokud mám možnost, tak se taky podívám na WebFórum, které máme v Ostravě samozřejmě na intranetu. Mě osobně se zle neudělalo. Musím zde uvést, že není pravda, že by někdo někoho napadal na intranetu. Je tam pouze výměna názoru a tedy diskuse,podle mě velice užitečná. A musím uvést, že v mnohém s Majklem22 souhlasím. Jinak předseda USB p.Miloš zná moje názory a tak musí sám vědět jestli je někdo napadán, nebo není. Má, ale zato záruku, že diskutuje s policisty. A ne nějakými různými Janezi a podobně, kteří si dovolí někoho nazvat hyenou, někoho kdo vysloví svůj osobní názor na věc, nebo spíše názor na řešení určitého problému. Jinak přiznám se Janezi, že spíš někomu musí naskakovat husí kůže když čte tvé divné se vyjadřování? Ale ne mě. A uvědom si, že většina poctivých policistů chce dále poctivě pracovat u policie,protože si zvolili toto povolání, jako celoživotní a nechtějí odejít.Jinak si myslím, že předseda USB p.Miloš nepotřebuje tvé divné rady a má svůj vlastní rozum a sám ví moc dobře co má udělat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio