Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Prijímací řízení

Chtěl bych se zeptat jak dlouho vlastně trvá příjímací řízení?Myslím tím v jakém časovém úseku se dělají psychotesty,fyzické a lékařská prohlídka?4etl jsem,že cca 3měsíce je to vážně tak dlouho?
EDUAEDU :: Datum založení: 14. 05. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu IS 17:12:08 15. 05. 2008
is.jpg
Dneska je takova situace, že náborářkám šlapou na paty a jde to opravdu ve většině případů podstatně rychleji než třeba před čtyřmi roky. Tři měsíce je termín, který by to nemělo překročit. Samozřejmě není problém stihnout přijímací řízení do měsíce.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DUCHYSS 13:03:00 15. 05. 2008
default.png
ja tam dal papiry a za mesic sme jel na psycho po tydnu na fyzicke a tyden po zdravotni/pristi tyden/ snad mi o tAM DAJ a nastoupit muzu hned 1.6

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio