Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Služební kynologie 2023

Dobrý den, čeká mě nástup k Policii ČR a vzhledem ke svým několikaletým zkušenostem s cvičením psů obranářů bych se ráda zeptala, jaký je postup, pakliže mám zájem hlásit se coby psovod. Mám nejdříve nastoupit na obvod a poté to zkoušet po pár letech praxe nebo se ptát rovnou v Tuchoměřicích? Našla jsem zde diskuzi, ale je přes 10 let stará a nevím, jestli se nezměnily podmínky. Pokud není místo, samozřejmě se nedá nic dělat, ale když by to bylo možné, ráda bych se časem dostala právě tam. Děkuji.
VIKA :: Datum založení: 31. 07. 2023 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VIKA 09:46:53 31. 07. 2023
default.png
Samozřejmě po ZOP mám na mysli. :) Díky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio