Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Psychotesty pomocný papír

Zdravím, snad to není hloupá otázka. Podala jsem přihlášku k PČR a čekám na odpověď. Ohledně psycho testů, je možné mít u početních úloh apod. pomocný papìr na který si píšeme výpočty? Nebo to musíme dávat z hlavy? Ani jedno mi nevadí, ale ráda bych to věděla. Díky za odpovědi
ELISKAP :: Datum založení: 05. 08. 2023 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VIKA 12:38:02 07. 08. 2023
default.png
Já dělala psychotesty zrovna minulý týden. Věř, že celou dobu je u testování (na pc) přítomna asistentka, která jimi provádí celou dobu a dává velmi pečlivé a přesné instrukce, takže se všechno dozvíš.

Nicméně k matematické části jsme dostali pomocný papír se slovy "Na tento list papíru si můžete dělat pomocné výpočty, ale musí obsahovat pouze číslice, žádná slova".

Souhlasím (+ 1)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio