Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výkonové psycho testy k PČR 2023 Ostrava

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli někdo neví co je na výkonových testech za příklady, a zda v Ostravě opravdu psycholog nepouští tak jak se říká. Předem děkuji za odpovědi.
RUDY :: Datum založení: 03. 09. 2023 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ELISKAP 09:38:53 20. 09. 2023
default.png
Ahoj, sice jsem nedělala psycho v Ostravě, ale ve výkonových testech byly příklady od sčítání apod. přes zlomky, rovnice a objevily se mi tam mocniny a odmocniny. Doporučuji trénovat na webovkách kpolicii.espychotesty.cz jsou sice zpoplatněné, ale mě hodně pomohly a testy jsem úspěšně prošla. Jsem náborovaná pro Prahu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VOCHY 22:46:37 19. 09. 2023
default.png
Ahoj Rudy a co říká? Díky za info.....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio