Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Justiční stráž

Zdravím, Uvažuji o práci u justiční stráže v Praze. Měl bych pár otázek, pokud je tu někdo kdo slouží v Praze, byl bych rád za odpovědi 1)nosím brýle, je to problém ? Případně do kolika dioptrii je tolerance? 2)je nějaký rozdíl mezi justickou pod Pankráci a Ruzyni 3)po ZOPce je přiřazen natrvalo k určité org. jednotce (soudu) nebo pendluje mezi soudy podle potřeby ? 4) je zde možnost nějakeho kariérního růstu, nebo jestli člověk zůstává delší dobu v hodnosti nadstrážmistr? Za případné odpovědi Dekuji
KOSMAS :: Datum založení: 28. 09. 2023 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VSCRVSCR 10:58:10 06. 05. 2024
default.png
L04GHR [2024-04-05 14:57:14]:
Ještě bych to upřesnil , záleží na kterém soudě bude nebo na státním zastupitelství ,jsou soudy ,kde nás pohodu a klid pak jeden ,kde se nezastavis celý den a o víkendu "zajistuje" policejní eskortu ,takže se taky nalitas ..Záleží jake máš preference, jestli chce pohodu a klid ,tak nějaký menší soud nebo stát i zastupitelství ,tam Ti přijde třeba jen 20 lidí za den , ten co popisují ,máš za den 400 lidí klidně + ten ktomu máš probační službu ,tam máš dalších 30 exotů za hodinu!, tak jestli chceš klid a pohodu tak někam na menší soud ,jestli chce makat tak klidně tam ,jeto o prioritách

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu L04GHR 14:57:14 05. 04. 2024
default.png
Ahoj, pracuju jako justička pod Prahu pankrác, soud mi byl přidělen. Zatím se mi nestalo, že bych musela pendlovat jinam, jelikož sami máme velký podstav, max. nějaká výpomoc na pár hodin jinde na soudě… plat hrůza, ale pokud by ses časem chtěl zařadit do směnného provozu (směny nejsou na všech soudech), tak možnost tam je a peníze už tak hrozné nejsou. Směny o víkendech jsou spíše takové odpočinkové. Kariérní růst je, ale pokud nemáš vysokou školu a známé, není to úplně možné (hovořím o pozici např. vedoucího oddělení, jinak já psal předešli komentář max. do 4 třídy). Je to super místo, pokud chceš být ve služebním poměru a mít klid nebo si dodělat vysokou školu. Přechod do věznice je vždy možný.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VSCRVSCR 06:18:04 06. 02. 2024
default.png
1,není
2,těžko říci snad 6
3,Pankrác má více soudu ,Ruzyn jeden
4,ano ale můžou že přeložit aktuálně kde budou chybět lidí
5,moc ne 14 let a furt nadstrážmistr , můžeš maximálně do 4 třídy ,

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
Poslat zprávu VSCRVSCR 06:15:52 06. 02. 2024
default.png
Justiční stráž Praha těžké podstavy, nikdo to nechce dělat málo peněz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio