Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Justiční stráž

Zdravím, Uvažuji o práci u justiční stráže v Praze. Měl bych pár otázek, pokud je tu někdo kdo slouží v Praze, byl bych rád za odpovědi 1)nosím brýle, je to problém ? Případně do kolika dioptrii je tolerance? 2)je nějaký rozdíl mezi justickou pod Pankráci a Ruzyni 3)po ZOPce je přiřazen natrvalo k určité org. jednotce (soudu) nebo pendluje mezi soudy podle potřeby ? 4) je zde možnost nějakeho kariérního růstu, nebo jestli člověk zůstává delší dobu v hodnosti nadstrážmistr? Za případné odpovědi Dekuji
KOSMAS :: Datum založení: 28. 09. 2023 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio