Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

NÁBORÁK

Zdravím vás kolegové... Měl bych dotaz ohledně NÁBOROVÉHO příspěvku. Ještě než jsem nastoupil k PČR, tak jsem sloužil u VSČR rovné 3 roky, kde jsem dostal náborový příspěvek, po ukončení sl. poměru u VS jsem poměrnou část vrátil (nerozfrcal sem to) a teď sem měl za to, že ho můžu znovu dostat od PČR. Kolega, který však nastoupil o 2 měsíce dříve a který se po náboráku již sháněl a který dříve chviličku sloužil u celníků a MP mě informoval, že mu bylo řečeno, že náborák je určen jen pro lidi co jsou poprvé ve služebním poměru...a že mi, protože jsme už sloužili, nemáme nárok..ALE teď jsem se o tom bavil se zkoušeným obvoďákem a říkal mi, že pokud si nějak zažádám, tak mám na náborák nárok.. Neví někdo přesně co je na tom pravdy???? Docela bych ho chtěl a nehodlám končit, mám Trivis. Jinde v céčku se nečapu
NEMESIS10 :: Datum založení: 29. 09. 2023 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu APEP 10:18:54 30. 09. 2023
default.png
3) Služební funkcionář může příslušníkovi přiznat náborový příspěvek, jestliže
d) příslušníkovi nebyl v minulosti náborový příspěvek přiznán,
§135a zákon 361/2004 o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.
Takže bych řekl že nemáte nárok.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio