Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Všeobecný přehled a hodnocení

Hezký den všem, mám dotaz ohledně výkonnostní části psycho testů. Je tam prosím i všeobecný přehled? Historie, geografie..atd? Něco podobného, jak je na testovacích stránkách - kpolicii.epsychotesty.cz? A je ta výkonnostní část rozdělena do bloků (také podobně jako na výše zmíněných stránkách) a hodnotí se každá část zvlášť? Nebo se to hodnoti jako celek? Tzn. když jsem v něčem dobrá a v něčem jiném třeba o dost horší - například v geometrických tvarech :( zda mám i tak šanci, nebo pokud jednu z částí nedám, tak mám smůlu, i kdybych vše ostatní zvládla třeba na 90%? Moc díky za odpovědi..tipy..triky :) Brzy mě to čeká, moc to chci dat! Trenuju co to jde, ale i přesto mi něco nejde :( Díky moc!
VALERY :: Datum založení: 04. 10. 2023 :: celkem 14 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ELISKAP 16:23:01 07. 10. 2023
default.png
Ahoj, já jsem absolvovala úspěšně psychotesty cca před měsícem. Výkonnostní testy se hodnotí jako celek. Všeobecný přehled jsem tam neměla. Jinak je normální, že něco ti jde a něco je horší, samozřejmě nevyhořet úplně v dané úloze. U mě byl problém matice a ty tvary a i tak jsem prošla(podle výsledků jsem prý prúměr a lehký nadprůměr). Takže nevěš hlavu a držím palce

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio