Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

prodavam vybaveni

prodavam nove teleskopicke obusky vel. _18 a 21. cena 690kc potom peprove spreje tornado 45ml a 60ml s diodou. protiuderove stity petris 2200kc za jeden. pouzity. jinak vse novy se zarukou dva roky vyrobce ESP. policie.p.patrik@email.cz sezenu co budete chtit. piste na email. diky
PPJPRAHA :: Datum založení: 18. 05. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PATRES 14:49:40 24. 01. 2010
default.png
prodavam na ZL neboj se. vse novy. a delam ted s firmama a sam jsem zalozil a www se delaji. vse co chcete je mozny sehnat od black hawku po 5.11, izraelsky vesty americky atd.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PIPIN 17:43:38 31. 05. 2008
default.png
na Tebe nepřišla inspekce,že podnikáš bez požehnání pantátů a nedej bože si vyděláš víc než oni.Tak na to pozor jejich závist je neomezená

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio