Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Dotaz k SPJ Brno

Ahojte, aktuálně jsem v procesu příjmacího řízení a trochu se rozhlížím jakým směrem se u policie vydat, zajímalo by mě, zda-li je dobrý nápad jít k SJP i přes to, že jsem vzrůstově menší? (něco přes 65kg, 175cm cca). Nějakou zkušenost mám z bojových sportů, prý to pomáhá, ale hodně si všímám toho, že se u prvosledů řeší obecně velikost té dané osoby aby např. budila respekt. Rád bych se tam přidal, ale nechci třeba přitěžovat kolegům tím, že nedokážu sám zneškodnit 140kg chlapa. Předem děkuji všem co odpoví. :)
BDD :: Datum založení: 04. 11. 2023 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio