Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Karlova univerzita a skvělý zásah policie

Zásah České policie na Karlovce byl, co si budeme povídat, díky náhodě, které se ovšem šlo díky schopnosti některých policejních velitelů velmi naproti a ono se to vyplatilo, super rychlý. Velká gratulace! Chci se, jako celých svých dvacet let ve službě na intranetu, marně, optat, zda tomu nešlo zabránit úplně. Dostanu se na svoji bývalou pozici, z níž jsem se odmítal pohnout, územáře pořádkové. Mám v rajónu maníka, co vypadá moc slušně, ale doma má sbírku střelných zbraní jako bejk. Jako územář to musím vědět. Tak, jako jsem se postaral ve své obci, kde bydlím, ke své naprosté popularitě o to, aby o zbraň přišel naprosto každý, kdo měl sebemenší problémy třeba s chlastem nebo agresivitou nebo to byl podivín, jak jsem dělal šťáry myslivcům doma na uložení kvérů a střeliva atd atd. aneb dělal jsem to, k čemu jsem byl určen prevenci. To není jen o kontrole zbraní, ta prevence. Zákaz nalívat osobám problematickým aneb tehdy zákon 37/85 Sb. měl úžasné výsledky. Šíření fám sám o sobě, abych nemusel moc dělat, protože zasahovat proti spolužákům třeba není nijako přijemné, vynikající výsledky. Neustále mezi lidmi, pořád rozhlas, kabelovka, nástěnky s pátráním, informace lidem, na co si dávat pozor, čeho si všímat... Nikdy se nedozvíte, co se všechno nestalo, co se stát mohlo. Ale když máte v rajónu jednu jedinou vloupačku za půl roku, kdy se nadrbaný pachatel vloupal do cizího vinného sklepa a ještě k tomu omylem, po deseti letech soustavné mravenčí práce venku, dovolím si tvrdit, že jsem měl lepší systém prevence, než slavný Rudi v New Yorku. Na rozdíl od něj jsem nikoho doopravdy nešikanoval za blbosti, stačilo mi jen to šířit... Problém mého pachtění se ale bylo vedení policie. Mafie. I sám pan ředitel se snažil mi prevenci zakázat, aby se neprovalily čachry se statistikami a kolo za deset tisíc nebylo policií šetřeno jako přestupek, když hranice TČ tehdy byla dva tisíce korun. Jen mi házeli klacky pod nohy, nic jiného. Neměl jsem kam jít, nebyl jsem podnikatel jako dnes s penězi nesrovnatelně vyššímu než u zasrané policie, a policie byla mou jedinou obživou. Blbostí, co jsem se nadělal, když jsem tu prevenci zkoušel, byly mraky. Nakonec jsem přišel sám na to, že přesně tak, jak jsem se k tomu celému propachtil za celé roky omylů a slepých cestiček já, to dělalo do roku 1948 české četnictvo zcela běžně. Takto je u policie prevence zanedbávána. Ani lidi, co chtějí, nemají základní podmínky. Tohle se třeba nemuselo stát. Třeba se česká policie ještě za mého života začne skutečně prevenci věnovat. Zatím s lidmi, a to ani svými veterány, policie nekomunikuje.
HAMMER :: Datum založení: 25. 12. 2023 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio