Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Úvaha: Být či nebýt v odborech? (REDAKCE)

Úvaha: Být či nebýt v odborech?
ilustrační
Foto: redakce
V současné době je situace u policie tak nejistá a hlavně nešťastná, že plno kolegů polemizuje nad tím, zda-li vstoupit do obdorů či nikoli. A jestli i právě to je štastné řešení.
Autor: Dušan Stuchlík
Publikováno: 16. 01. 2008
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JURA 21:06:07 20. 01. 2008
default.png
Odbory ? Policejní odbory? Stačí zavelet a stojí za ministrem. Možná by pomohli s vytisknutím plakátů po vzoru hledám parťáka s velkým nápisem POSLEDNÍ ZHASNE.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ACE-VENTURA 21:40:22 16. 01. 2008
default.png
Odbory Souhlasím s článkem. V podstatě mě drží v odborech skutečnost,že pokud se mi něco stane,dlouhodobé zranění,či se stanu opět jako někteří kolegové obětí BOSSINGU, jak je u této firmy zvykem,kdy odboráři koukali,kterak bossing probíhá, hodí se pak právník na bránění mých 20ti let u této firmy. V tom spatřuji užitečnost odborů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZHNUSENY2 19:38:13 16. 01. 2008
default.png
Být či nebýt v odborech Spíš bych si položil otázku: Být či nebýt v policii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KASPER 18:33:37 16. 01. 2008
default.png
Deformace policie Nejlepší je nebýt u policie a nenechat po sobě skákat.Co chtějí těm mladým kadetům, kteří nastoupí nabídnout. DBA, hromady administrativní práce, příkazy, rozkazy, tresty?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)