Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Policista napadl svého nadřízeného

no to je teda rána..
ROBIN :: Datum založení: 29. 09. 2007 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu LEGATHOS 14:56:47 04. 12. 2007
default.png
Hovořil jsem s kolegou od Aše. Ten vedoucí si to prý zasloužil. A navíc již předtím dostal přes hubu od podřízeného asi dvakrát. Takže jeho kecy, že se mu to v životě nestalo, si může strčit někam. Prostě jeden z těch blbečků, co nedokážou unést ten pocit MOCI!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 21:15:02 19. 10. 2007
default.png
....podřízený...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HANTA 21:14:24 19. 10. 2007
default.png
V minulosti mne jako velitele napadl pořízený a srazil se schodů. Ze stejného důvodu. Neunesl kritiku. Nestalo se nic. Skutek byl okvalifikován tak, aby "spadl" do Havlovy amnestie a ten dotyčný slouží dodnes. Pohoda,jazz.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NONAME 22:04:17 02. 10. 2007
default.png
Pánové, nebylo by vhodné počkat na vyjádření nebo komentář někoho z Aše a okolí, protože to, co jsem již z agentury JPP a podobných slyšel, včetně jedné "ověřené verze", tak vše prý bylo trochu jinak. Ale protože jsem pěkných pár km od Aše, nehodlám to komentovat. PS: Ale pokud by se ke mně někdo takto choval, (a nebyl to zrovna můj přímý nadřízený, myslím, že bych se také neudržel, a to jsem flegmatik,(.........až se bojím že mně za to pánbůh potrestá)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BAJRAS 13:51:17 29. 09. 2007
Bajras.jpg
jde až v tom případě, že bylo prokázáno. Nikdo neví,co přesně se v Aši stalo, ale všichni už mají viníka, dokonce je postaven mimo službu a služebně výše postavený má při konfliktu dvou osob (slovo proti slovu) zřejmě vždy pravdu. Doporučoval bych státnímu zástupci, potažmo inspekci MV zjistit, jaké vztahy mezi nadřízeným a podřízenými na tomto oddělení jsou, a to všech ostatních policistů. Mimo varianty možného napadení zde může být ještě bossing, který k napadení vedl, nebo obrana před napadením od nadřízeného. Pak ke zlomenému nosu a monoklu pod okem stačí jedna dobře mířená rána v sebeobraně. Nicméně nemá cenu spekulovat o tom, jak se vše stalo, počkejme na výsledky vyšetřování (bude-li nějaké...)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ROBIN 08:25:27 29. 09. 2007
default.png
No, tak jsem si přečetl článek o napadení velitele podřízeným. Co na to říci, snad jen, že se takováhle situace dala očekávat. Při dnešním tlaku na podřízené, kdy policisté v nejnižších třídách neví co je čeká a je na ně vytvářen nepříjemný, neúnosný a nesnesitelný tlak od nadřízených, se vlastně není čemu divit. Sám jsem v takové situaci a budu ji řešit, jelikož je to neúnosné a (diskriminující). Před rokem 2007 se všichni na OO k sobě chovali ještě v mezích únosnosti, ale po roce 2007, kdy došlo k rozdělení do platových tříd, se i ti (kamarádi) proměnili v pěkné hieny a dávají to nám dole pěkně sežrat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio