Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

hypertenze zdr. prohlídka

Dobrý den, jsem ve výběrovém řízení k PČR (Ostrava). Úspěšně jsem zvládl fyz. testy i psychotesty. Za pár dní mě čeká zdravotní prohlídka v Ostravě (poté VN Olomouc). Jedné s čím se léčím (cca 6 let) je vysoký krevní tlak, na který beru léky. Vysoký krevní tlak mám zřejmě dědičný, protože u obvoďačky jsem absolvoval všechny testy (nadledviny, kardio, zrak atd.), ale všechny testy byly v pořádku. Dle vyhlášky o zdravotní způsobilosti se tento stav hodnotí A-C. Předpokládám, že k přijetí je potřeba klasifikace A? Má někdo podobné zkušenosti? Díky.
TOMASMALIK1-CENTRUM-CZ :: Datum založení: 20. 04. 2024 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PATTAS1 20:59:15 16. 05. 2024
default.png
Zdravím, smím se zeptat na které oddělení v Ově se hlasíš?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio