Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Práce na ICP Praha Ruzyně

Zdravím, mám v plánu v nejbližších měsících nastupovat k PČR a nejvíce mě táhne práce na letišti. O službě tam jsem si dost zjišťoval a stále mě to právě na letiště táhne nejvíce. (Ikdyž je to oproti ulici něco úplně jiného) Chtěl bych se právě zeptat, zda by mi mohl někdo odpovědět na pár dotazů a to: jaké se slouží směny (12, 24), na jakých odděleních se zde může působit, v jakých tarif. třídách se zde slouží, popř. i jaký je zde rizikáč či stabilizační příplatek a hlavně nějak obecně s čím se zde člověk nejvíce setká, co řeší apod.. Díky všem za odpovědi.
BALVANOS :: Datum založení: 19. 06. 2024 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio