Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Psychotesty-výsledek

Ahojte, četla jsem si zde staré recenze a tak zkusím napsat novou. Po jak dlouhé době Vám přišli výsledky z psychotestů? Ptám se těch, kteří to dělali nedávno. Jsem napnutá jak kšandy. Děkuji za odpověď a přeji Vám všem krásný den :-)
KLARUS22 :: Datum založení: 10. 07. 2024 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OPS 10:58:09 11. 07. 2024
default.png
Ahoj, já loni v říjnu a přišlo mi to za týden. Mě psycholog nic neřekl, takže u mě to formalita nebyla.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu KARLVONBAHNHOF 08:14:24 11. 07. 2024
default.png
Ahoj, nemám úplně novou zkušenost, dělal jsem 2018, ale myslím , ze to bylo cca 14 dni? Už si přesně nepamatuju. Nicméně mi řekla psycholožka už rovnou , že jsem prošel , takže dopis byla jen formalita. Dělal jsem tehdy v Olomouci s nástupem do Brna

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio