Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Holešov

Hezký den. Mám dotaz. Dostal jsem se na SPŠ MV v Holešově, jako nýnější žák 9. třídy nastoupím na maturitní obor v září. Chci se zeptat, jaké to tam pro studenty je. Jaký je styl učení, jak je škola náročná atd. Prosím, aby psali studenti, či bývalí studenti, kteří studovali obor ,,Bezpečnostně právní činnost´´ Předem mnohokrát děkuji
HARTL24 :: Datum založení: 11. 06. 2008 :: celkem 11 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 08:53:00 28. 07. 2008
default.png
dneska davaji do jihlavy i novacky co jdou na obvodni oddeleni

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NEPO 23:23:05 27. 07. 2008
default.png
Nastupuje-li někdo na ZOP do Jihlavy, bude sloužit s největší pravděpodobností u dopravní policie, pokud do Holešova, tak odtud zamíří nejspíš na nějaké obvodní oddělení k pořádkové policii.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 22:16:43 27. 07. 2008
default.png
to res pres personalni,kde mas potom budes kde slouzit ktere mesto? ja mam jit do jihlavy od 1.9 ale nejdu mam uz svuj obrazek o PCR tak radsi volim stabilitu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BIIIIANCA 18:28:16 15. 07. 2008
default.png
Dobrý den, prosím o radu, od 1.5. jsem nastoupila k policii a teď od září nebo od prosince (podle toho kdy bude volno) mám nastoupit na ZOP do Jihlavy, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nevíte, jak bych mohla požádat o zařazení do Holešova, jestli mám napsat nějakou žádost nebo něco.. děkuji za odpověď.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HARTL24 13:30:55 11. 07. 2008
default.png
dÍky všem za příspěvky, i když ne všechny jsou kladné, ale život je o nízorech obou stran

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 23:43:58 09. 07. 2008
default.png
já netvrdím, že je Holešov špatný. jen konstatuji, že je v dnešní době třeba také trochu myslet. Znám dost kluků u policie, kteří mě závidí, že jsem odešel, neboť oni mají policejní a v civilu je jim to tak nějak na prd. Samozřejmě i tělocvik není špatná průprava. Osobně mě plk Hyzek pěkně sral - tělocvikář. I mě se tam během ZOP líbilo. Ale řemeslo je řemeslo. A měl by člověk uvažovat i o tom, co když neuspěji u PČR popř. na VŠ. Dělat někde u pásu??? Ale abych ti třošku oponoval. Sloužil jsem s jednou šikovnou kolegyní, která se v Holešově strávila 4 roky - no co říkala - no opak co ty. Holt také záleží kdo a co očekává. Koho co baví. Přeji hezký večer

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DEJL 22:20:50 09. 07. 2008
default.png
Jako sory, ale esli si tu školu nestudoval nebo si tam nedej bože nikdy nebyl tak nevykládej. Já můžu jenom vřele doporučit, jsem rád že jsem se tak na tak vynikající školu dostal. Nikdy mě nebavilo se nesmyslně učit něco jak na gymplu. A to že se s touhle škoulou nedá nikam dostat nebo tak není vůbec pravda. Je to tam hodně zaměřený na tělocvik takže dostat se na nějakou fakultu tělesné výchovy nebo něco podobného není problem, to samé s právem, je jenom velmi málo škol kde se učí právo v takovém měřítku a hodně z mojich bývlých spolůžáku je na právech.. myslim že ta škola ti přínese do života jen a jen dobré věci esli to nevemeš za špatný konec ;-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu CHOSSE 18:25:51 29. 06. 2008
default.png
Nejsem sice student, ale snad Ti trošku můžu nastínit situaci v holešově. Jsem tam momentálně na ZOPce. Co se týče středoškoláků a celkově střední školy, je na dobré urovni. Když jí přirovnám vybavením k jiné státní škole, je to nadprůměr. Pokud budeš ubytován na intru, tak je to stará škaredá budova kde se ti nebude líbit :-) . Kantoři jsou na slušné úrovni a celkově mi osobně připadá, že tam jsou svišti spokojení :-) . Takže Ti přeji mnoho studijních úspěchů.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 22:12:59 23. 06. 2008
default.png
samozřejmě je velice dobré mít nějaký cíl a jít za ním. To velice podporuju, je to supr. Ale za 4 - 5 let může být situace úplně jiná. Může se cokoliv přihodit s tvým zdravotním stavem. Policie v součastné době má tak nějak "težké porodní bolesti" a nikdo neví jak to bude. Náš neministr se opravdu snaží zlikvidovat policii neboť jim aspoň nemá kdo prošetřovat "politické a korupční" kauzi. Ale touto dobou je již stejně pozdě na změnu školy. Neboť je konec šk. roku. JInak osobně studuji VŠ - pedagogiku - a jako "elektrikář" jsem tak trochu mimo řemesla. Momentálně a v součastnosti jsem dělník v továrně a jsem od 31.5. v civilu a opět nevím co bude. takže na druhou stranu bych moc plány dopředu nědělal. Lze to vhodně shrnout pořekadlem. "člověk míní, život mění". Určitě jít za svými sny, ale opravdu vše brát s rezervou. Aby člověk nebyl sklamán.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HARTL24 21:32:01 23. 06. 2008
default.png
Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, co bych dělal, kdybych nešel k Policii. A dospěl jsem k tomuhle: Překousnu se a udělám ,,normální´´ civilní vysokou školu. Ano vím, že se Vám to mže zdát jako slova do větru, protože mám do té doby daleko, ale jestli chci slušně žít, musím u mých slov zůstat. Každopádně děkuji Vám za komentář

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio