Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Výsluhový příspěvek

Ahoj všem. Mám na Vás prosbu ohledně výsluhového příspěvku. U PČR jsem odsloužil 11 let a odešel jsem na vlastní žádost do civilu. Dva měsíce jsem pobýral výsluhový příspěvek a poté jsem nastoupil k AČR jako VP. Výsluhový příspěvek mi byl pozastaven a projednává ho poradní komise ministra vnitra, zda mi ho budou vyplácet, nebo ne. K AČR jsem nastoupil od 1.2.2008. Znám lidi, kteří ho pobýrají i když slouží dál v ozbrojené složce. Mě by zajímalo podle jakého zákona, bych na tuto výhodu měl také nárok.Byl bych rád za každou rozumnou radu, nebo kontakt na osobu, která by mi mohla v této věci poradit. Díky všem, kdo poradí.
SAJTLINO :: Datum založení: 12. 06. 2008 :: celkem 2 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BYVALY 11:28:10 25. 08. 2008
default.png
Já bich ťy ho nedal a to až do dobi, kdi se naučýš česki( ty pobýral)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARCUS 19:55:37 02. 07. 2008
Marčus.jpg
Myslím, že pokud nastoupíš znovu do služebního poměru tak nemáš nárok. Muselo by se jednat třeba o městskou policii abys ho mohl dál pobírat. Ale třeba nemám pravdu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio