Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Kam po ZOP ???

Zdravim Vás kolegové! V srpnu končím ZOPKU v Hrdlořezích... Před nastoupením na školu jsem byl 2 měsíce na OHS III, sem bych se měl vrátit i po dokončení ZOP. Chci se jen zeptat a budu rád za každy komentář... Kam se mám snažit zařadit? ( dokud se stím SNAD dá ještě něco udělat...) Jsem z Prahy, takže v Praze chci 100% dále zůstat. Práce na OHS byla zajímavá, ale tak týden, protože věci co se tam dějí, snad ani nejdou popsat... Nevadí mi ani tolik to, že během 2 měsíců jsem seděl 2x v autě a to jen díky tomu, že nás vedoucí odvezl na autobusovou zastávku... práce na tomto útvaru mě prostě ( bohužel ) nenaplňuje, z vyprávění kolegů na jiných OHS po Praze se mi zdá, že snad ani není možný, co se děje tam u nás... Všichni okolo jezdí auty, vyjíždí na 158... atd. atd... To u nás je naprosto běžné, že když zastavujeme auta a řidiči vidí, že my tam auto nemáme, tak nás zkrátka objedou... co nám zbývá...jen tam stát a koukat a možná být taky štastni, že nám řidiči třeba nepřejíždí nohy... To je jen jedna z mnoha věcí... Chci se proto zeptat... bude pro mě PMJ lepší? Jediný s čím sem si jistý, že chci nastoupit buď zpátky na OHS ( a doufat, že situace se zlepší) a nebo se snažit nechat převelet na PMJ. Určitě nechci jít nikam na MOP, protože vím, že na místních odděleních se hlídkové služby skoro ruší z důvodu nedostatku lidí. A tak bych seděl a seděl na spisech. Což v mých 20 letech ne-e. Kvůli tomu sem prostě k Policii nešel... Nevim, doufám, že sem napsal vše co sem potřeboval. Předem díky za každou reakci.
OHS :: Datum založení: 13. 06. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 12:45:40 13. 07. 2008
default.png
hoj ja mam nastup 1.8 a 1.9 do skoly ale jeste se rozhoduji ,zajima me jak si natom splatem momentalne ,protoze ja budu dojizdet 35km tak jestli radsi nemam zustat kde jsem, kdyz vypadnu propadnou me certifikaty vmem oboru a horko tezko to pak budu dohanet kdyz se mi robota u PCR nebude zamlouvat,ted mam docela vpoho job sam sem svym panem na dilne jak si udelam praci tak ji mam takze nekdy koncim i v 12:30 nekdy dyl,ale opdmakas si sve a mas pokoj tak nevim jestliji mam opustit kdyz sem za 10min na fabrice, zatim vse hraje proti PCR,ty podminky co davaj sou naprd

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 23:02:14 16. 06. 2008
default.png
zklamu tě, ale z OHS III se nedostaneš, zaručeně ne během ZOP a ani nějakej čas po ní. Nejsi zdaleka jedinej kdo se o to pokusí..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RENAL 20:39:26 16. 06. 2008
default.png
z langer.cz Dobrý den, pracuji jako policista hlídkové služby v jednom nejmenovaném krajském městě. V popisu práce našeho oddělení je zabezpečit linku 158 a PCO. Před 5-6 lety běžně v jedné směně bylo 10-15 lidí, nyní se běžně stává, že sloužíme pouze ve dvou. Když máme štěstí tak s kolegou mužem, v opačném případě s ženou( nic proti ní, je to velmi dobrá policistka, ale ne pro toto oddělení, ona si toho je rovněž vědoma). V tomto složení jezdíme na různé výtržnosti, rvačky, napadení, pachatele, kteří se vloupali do objektů, atd. Pomoci se většinou nedočkáte, protože nikdo jiný není, čekat až dorazí za 15 min. hlídka OOP, která je někde vyjetá na nápadu a zpracovává nelze. Moje otázka na Vás zní, zda není lepší raději také odejít od PČR jako mnozí kolegové, když se takto riskuje s našimi životy a zdravím? Protože nechci být u toho až se jednou někomu z kolegů nebo mně něco velice nepříjemného stane.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 17:01:43 16. 06. 2008
default.png
jo...to je ta služba v Praze...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio