Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Přeložení, prosím o radu

Ahoj, jsem na ZOPce, 9měsíční běh a v srpnu budu končit...v současné době jsem zařazen na oddělení ostrahy objektů v Brně...věc je prostá, chci z 2. platové, kterou mám teď, do 3., ta však na OOO není...chtěl bych na OOP do Brna nebo i na OHS...co mám dělat, mám vůbec šanci? Protože každý říká něco jiného..personalistka mi dokonce slíbila že po ZOPce dostanu 3. platovou třídu a místo takto placené...ale nevím ani, zda mě ještě čeká Praha? V případěm že ano, postoupím alespoň o tu třídu výš? Víte, hlídat barák mě nenaplňuje...nešel jsem k PČR dělat vrátného...proto se ptám, na koho se obrátit? Mám šanci dostat se vůbec někam jinam? Nechci moc...OOP nebo OHS...poraďte prosím...potřebuju se odtamtud dostat...díky
MICHAL-678 :: Datum založení: 19. 06. 2008 :: celkem 0 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio