Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zkušenosti s recepcí :-)

Tak jsem poprvé narazil na "Langrův úžasný vynález - Recepce". BYl jsem z toho tak v šoku, že Vám musí předat informace o fungování této "Komunity policing" recepce. Potřeboval jsem zjistit do spisu podle čísla bloků policistu, který tuto pokuto udělil. Věděl jsem že to byla udělena policistou z MO Žižkov. Vytočil jsem proto číslo MO PČR Žižkov. Ozval se mě nějaký ženský hlas- Místní oddělení policie ČR Praha Žižkov, na to jsem odpověděl odkud volám a kdo jsem a řekl jsem, že potřebuju zjistit podle čísla bloků policistu, který pokutu udělil a posléze s ním spojit. NA druhém konci bylo chvilku ticho a pak se ozvalo - Pokuty? To my snad ani nedáváme, ne? To dává snad městská, ne? To mě uzemnilo a ptám se,kam jsem se to vlastně dovolal. No, místní oddělení PČR Žižkov, řekl mě ženský hlas do telefonu. To si ze mě děláte snad srandu, odpověděl jsem na to do telefonu. Chvilku ticho a pak se ozvalo - no nedělám, tady recepce, já Vás radši přepojím na někoho jiného. TAk jsem jí řekl že už mě je to jasné, že to jsou ty slavné Langrovi recepce na hovno a zbytečně placený cicil, který ničemu nerozumí a nic neví, tak ať mě přepojí na zástupce oddělení. Na to mě odpověděla že to není zbytečné, že umí přepojovat telefony a domluví se s cizincem :-) Řekl jsem jí že to je úžasné a ať mě laskavě teda přepojí. Řekl jsem zástupci co to tam mají za ženskou a ten mě řekl že je slušně řečeno naprd a že je tam již dva měsíce. To by mě zajímolo, kdo tam takové p..e příjmá a vybírá, když ani po dvou měsících neví, že policie může udělovat a uděluje pokuty. To je to Langrovo slavné Komunity Policing, hlavně že je hezká a přijemná, ale že je blbá to nikoho nezajímá. Takže co je priorita, pomáhat lidem, nebo aby se lidé jen chodili na obvod dívat na blbé blondýny za pultem za tisíce a nic se od nich nedozvěděli?
FESOF :: Datum založení: 25. 06. 2008 :: celkem 9 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BYVALY 08:22:19 26. 08. 2008
default.png
Osobně se domnívám, že recepce mají tu výhodu, že vytáhly z kapes daňových poplatníků těžké miliony. Jsou zcela k ničemu a pracovnice ( absolventka střední školy) zde zaměstnaná nemá šanci absolutně žádného profesního růstu. Tuto " práci " může vykonávat absolvent 3. tříd základní školy, a to nepřeháním. Stačí, když bude umět číst. Telefonovat umět nemusí, protože na každé recepci je telefon a občan si zavolá sám. To již nepoukazuji na skutečnost, že tato pracovnice je na tom platově lépe, než administrativní pracovnice zařazeny u SKPV, kde je podstatně více práce. Je vidět, že u MV se dá najít místo, kde vás platí za pouhé sezení.Jen tak dále...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 21:16:09 03. 07. 2008
default.png
To co píše Frantík je právě to co asi michal nepochopil a to funkčnost recepce a funkčnost dalšího jednání s oznamovatelem. Navíc se nenechte mýlit recepce nejsou jen tam, kde chodí občané podávat oznámení jsou i na kriminálce atd. takže tam asi běžně oznámení nikdo podávat nepůjde. Nevím proč se Langer nechal inspirovat v cizině a pak z toho udělal výcuc a použil z celého modelu jen recepce, ale vlastní funkci a způsob odbavování lidí si domyslel.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTIK 14:39:35 03. 07. 2008
default.png
Souhlasím s E.RI.DU. U nás tu novou recepci máme a po nějaké době jejího provozu se naplnilo naše očekávání. A to, že je úplně zbytečná!! A proč? Sedí tam civilista, který neví o policejní práci vůbec nic a po příchodu, kdy se mu člověk vykecá, opakuje pořád stejnou větu. Já tady zavolám nějakého policistu a ten si Vás vyslechne!!!! Takže tento člověk je placený úplně zbytečně! Za druhé se opravila jenom recepce a zbytek oddělení vypadá jako ve starém filmu z 70-tých let. Po příchodu do kanceláře se nestačí divit, kde se vůbec octnul. Pak zjistí, že tento policista píše na PC z roku 1995, kdy se během výslechu tento PC několikrát sekne a když už je celý výslech napsaný, tak to zase nejde vytisknout!! Po celém tomto zážitku odchází od nás jak Alenka v říši divů a nestačí se divit co na ministerstvu sedí za chytré hlavy.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu E-RI-DU 00:07:42 02. 07. 2008
default.png
Chápu to, že když už člověk přijde na policii, tak by se tam měl cítit dobře, ale tady se z recepcí udělalo něco, co má snad spasit celou policii. Myslím, že krásná nová recepce nesplní svůj účel, když jí projdeš a na zbytku oddělení jsou vrzající židle, stoly z doby totality a počítače, které absolutně nestíhají. Chtěl jsem tím říct, že policie ty peníze měla investovat úplně do něčeho jiného než do tvorby recepcí. Určitě mi je jasný, že zločin nejde vymýtit stoprocentně, to bychom přišli o práci :), ale recepce není samospasitelná a příjem oznámení je jenom začátek policejní práce, co takhle vybavení policistů počítači, které odpovídají době nebo výkonnými auty s odpovídajícím vybavení. Prostě dle mého názoru tíží policii větší problémy než je přestavba prostor pro veřejnost. U nás třeba byly prostory pro veřejnost staré necelých deset let a kvůli akci P1000 se renovovalo zbytečně znova.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHAL 18:44:52 01. 07. 2008
michal.jpg
Myslím, že spousta lidí dá přednost hezké slečně před dozorčím:) Psal jsem o tom, jestli je lepší miniokénko, za kterým se člověk cítí jak na audienci u vrchnosti, nebo recepce (za kterou se recepční prostě nemá kam schovat) - a podle mě z pohledu občana určitě recepce. Jiná otázka je, kdo na té recepci pracuje - tupci se najdou všude, může to být tupá krasavice nebo tupý strážmistr ve výslužbě. Je úplně jedno, jestli jsi civil nebo ve služebním poměru - hlavní je nebýt blbej, řekl bych...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ZRUŠENO NA ŽÁDOST UŽIVATELE 10:17:49 01. 07. 2008
default.png
v ideálním případě by recepce mohla pomoci, ale jde o to, jací jsou lidé na recepci... v podstatě by tam měl být příjemný, vzdělaný, praxí ošlehaný, několika řečí mluvící človíček... myslím, že na žádné recepci není podobný člověk. Civilové tam nemají co dělat, neboť práci nerozumí a automaticky, když neví, vše předávají dozorčímu, a ten stejně pak udělá práci za ně. Nebo si myslíš, že je pro občana příjemné vše povykládat hezké slečně, ta mu vše odkývá a pak řekne, "já někoho zavolám, tak mu to řekněte znova".... P.S. kolik asi tak občanů se nechá odbýt recepční s tvrzením, že nejde o Př ani Tč ať jdou jinam...stejně to nakonec policie bude řešit ať to je sebevětší blbost...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MICHAL 08:11:16 01. 07. 2008
michal.jpg
Pravda, recepce nejsou samospasitelné. Ale na druhou stranu - myslíš, e.ri.du, že se někdy stane, že občan nebude muset podávat trestní oznámení, protože policie prostě zločin vymýtí? Já bych řekl, že to se nikdy nestane. Takže když už musí občan na oddělení, tak je celkem fajn, že si nemusí kleknout před okénkem 20x20cm.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu E-RI-DU 10:07:38 28. 06. 2008
default.png
Máš naprostou pravdu, u nás na recepci sice najdeš slečnu, ale sama Ti řekne, že se tam nudí, a že je tam zbytečná. Teda pokud se jí o zábavu nepostará někdo z kolegů :) Ale jinak souhlas, prachy nacpané do recepcí jsou vyhozené peníze. Při stavbě recepcí argumentovali tím, aby se občan na policii cítil dobře, kdyby půjde učinit trestní oznámení, ale dle mého názoru by občan více uvítal, kdyby vůbec trestní oznámení podávat nemusel a k žádnému trestnému činu nedošlo. Takže je lepší investovat do lidí, aby "venku" předcházeli trestné činnosti, ale to bychom se zase dostali k personální situaci u policie. Je to všechno krásně provázané, ale hold "manažeři" na PP a MV jsou slepí a hluší :(

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 18:02:21 27. 06. 2008
default.png
No abych řekl pravdu tak u nás blondýnu nenajdeš, ale zato pokud budeš v důchodu a nechceš sedět doma a máš někoho známého na ředitelství tak si můžeš pěkně vydělat sezením za pultem. Ovšem taky nemusíš nic vědět až na znalost telefonů po baráku. Je to hrozný výmysl, který stojí neskutečné peníze a jeho předností je, že o co víc není k ničemu o to víc to stojí peněz.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio