Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zdravotní překážka (špatné trávení)

Zdravím všechny, mám zájem o práci u PČR, proto sem samozřejmě píšu. Bohužel je problém s tím, že mám chronické onemocnění trávícího traktu. Jedná se o Crohnovu nemoc. V dnešní době už to není zas taková výjimka. V podstatě se jedná o to, že člověk většinou musí brát nějaké prášky, dodržovat dietu (která není zas tak přísná, vlastně si to člověk ani moc neuvědomuje) a chodit na pravidelné kontroly (které nakonec fungují stejně jako pravidelná preventivní prohlídka u obvoďáka, výsledkem čehož je, že člověk k obvoďákovi vůbec nechodí). Jediná nevýhoda může být, že je tu riziko možného zhoršení. Ale mám to 10 let a do té doby, co se to u mě objevilo a postupně uklidnilo, tak se nic zvláštního nedělo. V podstatě nikdo kolem ani neví, že mám oficiálně nějaké onemocnění, dokud mu to neřeknu, jelikož jsem jinak zdravý člověk. V podstatě jsem zdravější než většina tzv. zdravých lidí, co znám. Neoficiálně mi lékař u Policie řekl, že nemá smysl pokračovat v přijímacím řízení. Ale důvody, které mi řekl, nebyly tak jasné. Že je to kvůli tomu, že prý potřebuji pravidelný režim. A hlavně že tu je riziko zhoršení. Pravidelný režim mám asi tak jako každý a že bych tím nějak trpěl, se říct nedá. Samozřejmě, když nejím celej den, tak jsem trochu nas... Riziko zhoršení, no tak dobře, ale riziko zhoršení je i u zdravého člověka, prostě každý může vážně onemocnět. No a když se to za 15 let zhorší, tak co na tom, prostě odejdu od policie, když to bude vadit. Tak se chci zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti. Třeba jestli nezná někoho, kdo tuhle nemoc má a je u policie. Nebo třeba někoho kvůli tomuhle od policie vykopli. Nebo možná všeobecně na názory, co si myslíte o příjetí člověka k policii, co má problémy s trávením, když to řeknu zcela lapidárně?
KOCOUR :: Datum založení: 30. 06. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu RYAMARA 09:28:50 02. 07. 2008
default.png
Zdravím. Můj bratr má také toto onemocnění a slouží jako voják z povolání. Nejdříve říkali, že dostane C, pak mu nechali zdravotní A a dokonce ho pustili na misi do zahraničí.Myslím, že u Tebe bude záležet, na jakého doktora natrefíš při přijímacím řízení. Jeden Tě pustí, druhý ne. Tak ať Ti to výjde.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio