Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Hledám za sebe náhradu - musím do PRAHY

Zdravím všechny kolegy, kteří se chtějí dostat z Prahy na jižní Moravu... Z rodinných důvodů se snažím dostat do Prahy, už téměř čtyři měsíce a začínám být zoufalý. Moji nadřízení mě nachtějí pustit pod záminkou kritických podstavů a tím mě nutí přemýšlet o tom, jestli zvítězí rodina nebo práce... Vím, že služba v Praze není jednoduchá, ale musím za svou rodinou, která mi tam odejela za prací. Jsem ve třetím tarifu a pracuji na OOP Brno střed. Kdo by měl zájem o bližší info, ať mne kontaktuje na uvedené emailové adrese.
HAVRAN5 :: Datum založení: 30. 06. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu HAVRAN5 21:42:49 30. 06. 2008
default.png
havran5@seznam.cz

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio