Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Příspěvek za věrnost

Ahoj všem. Dozvěděl jsem se několikrát nezávisle na sobě o tzv. příspěvku za věrnost. Prý to má zatím schválené jen Praha. Nevíte o tom něco? Mělo by to být kažý rok ve dvou fázích a je to kvůli tomu, aby se neodcházelo do civilu.
DABLIK :: Datum založení: 06. 07. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu BAJRAS 15:42:55 09. 07. 2008
Bajras.jpg
Pražáci nemají žádných 5.000,- navíc, to jsou opět nesmysly a kachny. Jediné, v čem má Praha víc, je rizikový příplatek, který je vůči ostatním městům někdy o 500,-, někdy o 1500,-Kč vyšší. Vždy podle velikosti města. Nic víc. 2x 30.000,-Kč MV opravdu dementoval, ale návrh na řešení špatné personální situace zde od vedení PČR správy hl. m. Prahy a města byl. Ministra podstavy netíží, on za druhé dělat nemusí, na MV jsou stavy naplněné. Navíc se lze ze studií v 90 letech dozvědět, jakou prestiž má policie v hlavním městě oproti zbytku republiky a jaké nároky jsou kladeny na policisty v hlavním městě, takže logicky nikoho reklamní kampaní nenalákají. Praha je navíc zasypaná reklamou a snad každý už zde pochopil, o čem reklama je. Věrnostní odměna, která u PČR existuje, je oceněním dlouhodobé, aktivní a velmi dobré služby a to dle délky služby. Po 10, 20 a 30 letech ve službách státu. Onou odměnou je věrnostní medaile III., II. a I. stupně od policejního prezidenta.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu EK 12:16:22 09. 07. 2008
default.png
Alespoň nějaká motivace, když už jsou pryč příplatky za svátky, noční... teda když nebudu brát v úvahu trapné navýšení základu o 10%. Manžel mi včera říkal, že snad by měli Pražáci dostat navýšení platu, jako jediní a že Pražáci mají už nyní o 5tis. více než v ostatních městech..a nejde o rizikáč.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 19:37:53 07. 07. 2008
default.png
nechci šířit ani fámy ani paniku, ale z veřejných sdělovacích prostředků jsem se dozvěděla, že těch "60.000,- Kč pro Prahu za rok" měla být jakási forma odměny pro udrženéní policistů v Praze. Toto však nebylo ministerstvem akceptováno a bylo dementováno. S příspěvkem "za věrnost" to však nemělo nic společného.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu EK 16:43:11 07. 07. 2008
default.png
Kamarád manžela dělá v Praze. Nedávno říkal, že by to mělo dělat Kč 30 000/půl rok... a jen pro pražské!!!Takže Moraváci a jiní dostanou zase velké kulové..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 15:32:33 07. 07. 2008
default.png
Mno o tomto příspěvku nic nevím, ale zato tuším, že to bude pro management, aby neodcházeli do civilu. Protože bez nich by sme tu umřeli v bordelu a špíně. :D

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio