Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

zelezni policie

jetu nekdo ,kdo dela doprovody vlaku?jak je spokojeny?jeste premyslim ze bych sel zkusit tohle
OTA :: Datum založení: 13. 07. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu FRANTA 21:39:40 14. 07. 2008
default.png
Pavle Bílý, napsal jsi to Otovi velice přímo a výstižně. Jen na účet Ota, neber si to špatně, ale ve 30. by jsi měj už sakra vědět co chceš??? Připadáš mi jako 18 letý klučina který se rozmýšlí jestli vyjde levou nebo pravou. Četník nemá čas přemýšlet kterou vyrazí ale holt musí vykročit, hned a přemýšlet jaké to bude mít následky.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAVEL-J-BILY 17:56:16 14. 07. 2008
Pavel J. Bílý.jpg
když jsem si tak prošel Tvé příspěvky na různých vláknech této diskuse, mohu Ti poradit dvě věci: 1.) zůstaň, kde jsi, protože u PČR budeš nešťastný jak šafářův dvoreček a kolegové to s Tebou taky nevyhrají -dle toho, cos zatím napsal, jsi nerozhodný, nesamostatný, potřebuješ pravidelnou stravu, pravidelný spánek, pravidelnou posilovnu atd. atd., a to Ti rozhodně PČR neposkytne 2.) nebo nezůstávej, kde jsi, ale najdi si práci ve fitku, pak budeš mít dostatek všeho, na čem ti tak záleží P.S. Nesváděj to všechno na věk, já nastupoval po třicítce, teď se blíží čtvrtý křížek a nemám s tím problém. A to dělám noční od osmnácti. Problémem je spíš stoupající agresivita a bezohlednost lidí obecně a též odchody zkušených kolegů, které rozhodně nejde nahradit systémem kus za kus, ač se zdá, že p. Langer má na věc poněkud odlišný názor.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 12:56:11 14. 07. 2008
default.png
problém se stravou je všude.. zůstaň ve fabrice, tam ti bude líp.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 08:52:29 14. 07. 2008
default.png
nejvetsi problem je tam prej se stravou jeto pravda?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAVE007 08:50:19 14. 07. 2008
default.png
U doprovodu vlaků mám bývalého spolužáka ze ZOP. Není to tam špatný, ale podstav je všude a služí velmi často s kolegy, kteří ještě za sebou nemají ZOP, tak že je na vše sám.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio