Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

náhradní vojenská služba

Nazdar kolegové, prosím Vás o radu, týkající se odchodu ze služebního poměru v tzv. překlenovacím období. U policie sloužím od 01.12.1998 do dnes, k tomu mám 5 měsíců náhradní voj. služby. Když sečtu tyto dvě doby, mám odslouženo 10 let a "kousek". Máte ve svém okolí někoho, kdo má výsluhu i s náhradní voj. službou? Na kmenovce nevědí, zda se NVS počítá k odsloužené době u PČR. Díky za odpovědi.
DUDU :: Datum založení: 21. 07. 2008 :: celkem 1 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZELENA-SVESTKA 23:06:06 16. 09. 2008
Zelená švestka :-).jpg
myslim že NVS se počítá normálně. nejedná se totiž o Náhradní civilní službu a mají ji i někteří policisté. Zkus si zavolat na PP odbor socialniho zabezpečení. Já mam taky ten samy problem jako ty mam na konci roku 10let a 21dni.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio