Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

-----!!!!!Pohotovostní Pořádková jednotka!!!!

-----!!!!!Pohotovostní Pořádková jednotka!!!!!----- Pohotovostni Poradkova jednotka dela dalsi nábor členů, naše jednotka se zabýváme Pořádkovou činosti a preventivni přednásky a ukazky. vystroj a vyzbroj je totožna jako u SPJ. Naše jednotka je registrována jako Občanské sdružení. Akce probihaji.: cviceni,taktika,dětske dny probíhají s preventivni skupinou HL.Prahy a prezidiem,přednásky na školách. zaciname jezdit jako poradatel : fotbali,koncerty... takze dobry prividelek. Věk.: min 18 let. email.: policie.p.patrik@email.cz dalsi info emailem
PPJ-PRAHA :: Datum založení: 21. 07. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PPJ-PRAHA 21:09:16 22. 07. 2008
default.png
dobrej. omlouvam se za gramatiku. na Bambiriada 2007,2008 united musik festival s policejnim prezidiem detsky den v liboci s hlavni spravou a dalsi akce.a tedka zaciname jako poradatele na fotbalech a koncertach. pomalu jezdit.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PROCHY 19:13:54 22. 07. 2008
default.png
Docela jsem se pobavil.....nemáš ještě něco? Raději piluj gramatiku....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NEPO 12:08:21 22. 07. 2008
default.png
Pokud jsi takový "velký" pořádkový specialista, a spolupracuješ s těmi, co popisuješ, tak bych byl velmi rád, abys zde napsal, kterých KONKRÉTNÍCH akcí jsi se už zúčastnil. Než bude odstraněn článek, můžeš se zde prezentovat, rád posoudím Tvé aktivity v tomto směru. Děkuji

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NEPO 11:59:44 22. 07. 2008
default.png
Adminovi: doporučuji stáhnout celý tento článek, neboť to vrhá špatný pohled na pořádkové jednotky, jako na celek, neboť je to celé "mimo mísu". Autorovi příspěvku: pokud jsi zanícený pro pořádkovou jednotku, tak raději prezentuj svou práci jinak. Takto jsi čtenářům jen pro smích. Pokud mě paměť neklame, Tvůj email je totožný s tím, na kterém jsi nabízel k prodeji věci od pořádkových jednotek. Je to přinejmenším podivné, ale možná se pletu, tak v tomto případě je na místě má omluva. Přesto doporučuji odstranění.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio