Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

brno na 3 roky????

nevíte, jak je to s tim brnem na 3 roky?? uz to i zde zaznělo....A náborářka už taky něco takového pronesla...slyšel jsem 2 verze. A to, že ted nebo od nového roku musí nováčci (kteří jsou svobodní, nebo nemaji děti-nevim,jak je to s zenanyma bezdetnyma) povinně na 3 ROKY v rámci praxe do Brna...Nevíte co je na tom pravdy? A koho se to přesně týká??? To už jim tam nikdo odpravdu nepůjde :(
DAN1 :: Datum založení: 30. 07. 2008 :: celkem 44 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu ZIMIC 10:19:46 01. 09. 2008
default.png
obávám se, že si přišel k firmě, kde se i takhle důležitý věci můžeš klidně dozvědět s velkým předstihem až týden předem:-(...bohužel...dneska ti nikdo na jisto nic neřekne a když jo tak tomu stejně nemůžeš věřit

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DAN1 07:33:59 01. 09. 2008
default.png
Jak jsi psal,že nyní co nastupují nováčci do škol, tak je čeká SPJ BRNO na 1 -3 roky? Právě patřím mezi ně a nic takového mi nikdo neřekl- to bych k Policii jinak nešel. Jsem ženatý, na vojně jsem také byl- nevim, zda to na tuto věc má vliv, ale opravdu by to pro mě byl podraz, kdyz personální věděla moc dobře, že i po dobu školy jsem se snažil dostat poblíž svého bydliště.Přeci se nebudu na 3 roky s manželkou stěhovat někam do brna. Nevite, PROSIM, někdo jak je to doopravdy???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu LUKAS-HEINZ2 22:31:28 31. 08. 2008
Lukas Heinz.jpg
Doporučuji místo analytika pro cokoliv na PP (skutečně taková existují), kontrolní orgány OPŽP nebo OVK. Možná i místo centrálních nákupů v oddělení zbytečných nákupu nekvalitního vybavení. jsem přesvědčen, že by sis s pány na těchto místech velmi rozuměl Otto.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 16:54:41 31. 08. 2008
default.png
se tady prezentuje někdy od počátku léta. Z jeho příspěvků vím, že měl nastupovat k 1.8.2008, potom si to rozmyslel, protože by mu chyběla pravidelná teplá strava, pravidelný noční spánek, pravidelná pracovní doba (pokud možno 6-14.00 hod.) a v pracovní době posilovna a po absolvování psychotestů a fyzických testů mu ve fabrice nabídli větší plat. Tedy zde uvedl, že k PČR nenastoupí, protože výše uvedené mu policie nezajistí a ve fabrice tento pravidelný režim má. Později zde prezentoval to, že nastoupí k AČR. Jak vidno, opět si to rozmyslel. Je to buď provokatér, nebo hlupák, který by kolegům ve výkonu přidělal hodně vrásek. Ovšem pravdou je, že jemu podobní jsou velice nebezpeční a nevím kdo z vás by měl zájem řešit nápad a hlídat jednoho duševně zaostalého kolegu k ničemu. A ještě, kdysi zde uváděl, že je mu 30 roků.Předpokládám, že výše uvedené hovoří samo za sebe a pokud na jeho přihlouplé názory nebudete reagovat, snad dá pokoj(nebo se zde uvede pod jiným nickem a bude "opruzovat" dál).

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BARRAND 15:15:41 31. 08. 2008
default.png
tak nic nedělat, být v uniformě a machrovat může klidně na tiskovém oddělení PP :-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SUTYN 13:58:50 31. 08. 2008
default.png
Jestli hledáš super místo, kde nemusíš vůbec makat, tak navrhuji Úřad práce. Jinak, když tě pozoruji, chceš mnoho peněz, za co nejmíň práce. Tak tohle u policie nehledej, všude musíš něco dát, když chceš dostávat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 12:37:07 31. 08. 2008
default.png
no aj to porad srovnavam s ACR na hlidkove to jedine znam protoze sem rok slouzil,ale u PCR nemam zkusenosti tak abyhc si nenasral do bot

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu DREXA 12:23:18 31. 08. 2008
Drexa.jpg
Duchy, ty jsi fakt už nemocnej. Ty vážně věříš tomu, že najdeš u policie místo, kde nebudeš nic dělat, jen machrovat v uniformě? Prostě na to jednou pro vždy ZAPOMEŇ. Všude musíš něco dělat...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu SUTYN 12:19:54 31. 08. 2008
default.png
Já osobně bych na tomto foru, které je přístupno každému nerozebíral jednotlivou náplň práce různých oddělení.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 12:14:14 31. 08. 2008
default.png
takze jejich rezim je ze cely den stravi vtelocvicne?a obcas maji sluzbu tak to nejak chapu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio