Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Zop - deně nebo dálkově

Zdravím kolegové, chtěl jsem se zeptat co je lepší Dostal jsem na vybranou studovat ZOP dálkově nebo prezenčně, co myslíte že by bylo lepší? Díky
GERCHAN :: Datum založení: 31. 07. 2008 :: celkem 8 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu VLASTA 15:22:55 11. 08. 2008
default.png
tak nevím, nevím, ale nech už těch přihlouplých provokací. To fakt nemáš nic jiného na práci?? A co ta fabrika ve které jsi tak rád, spokojený, pravidelná pracovní doba??? A když už se tady potřebuješ prezentovat, nepiš na každý příspěvek něco jiného. Tady Ti přetiskuji také Tvoji reakci jinde, to jen aby jsi ze sebe přestal někdy příště dělat zase "blbce"(je mi líto, vulgarita mi není vlastní, ale v Tvém případě abys pochopil, ostatní mi jistě prominou, už jinak nemohu). petricekk: Anihilator "Za branami čekají fronty uchazečů na toto lukrativní zaměstnání" o)))))))))))))))) jo fronty jo?to bych chtěl teda vidět :-)lukrativní zaměstnání?hmm když mi nejsou schopni dát ani ubytovnu a dojíždět 40km na dopravku z 20hr.to je spíš k pláči,je to smutné,že se neumí postarat o své lidi...už jsem zhnusený tímto jejich jednáním...že se nato ..a nepujdu nikam! 13:17:49 09. 08. 2008 Takže fakt radši "nechoď nikam" policii právě Ty určitě chybět nebudeš.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETRICEKK 13:43:31 11. 08. 2008
default.png
tak neboj od 1.11 nastup,tak doufam ze slouzis vpraze,abysme mohli byt spolu ve sluzbe pekne

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 12:19:57 11. 08. 2008
default.png
Docela jsi mě překvapil. Jsem si jistý, že jsi pochopil podstatu mých příspěvků, ale proč sem taháš alias, to nevím. Tento můj nick používám od roku 2006 a kdysi, i dokonce nyní, odráží můj pohled na systém celkově. Nemohu tvrdit, že jsem kategoricky NESPOKOJENÝ, ani že jsem nějak SPOKOJENÝ, prostě je to jen nick, pod kterým zde píšu. Podstata příspěvku spočívala v tom, aby už ten chlapec nezakládal zbytečně duplikované diskuse. Jsem si jistý, že mě chápeš a víš, o co mi šlo. A s Tvým příspěvkem z 11:46:57 souhlasím, praxe v přímých příkladech je vždy lepší, než jen teorie. Jenže do té "lavice" musí každý začínající četník.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FEDOF 11:46:57 11. 08. 2008
default.png
Lepší je dálkové studium. Určitě tě na škole nikdo nenaučí,to co tví služebně starší kolegové na OOP. Učí tam i ti co policejní práci z praxe vůbec neznají.Nevýhodou je to, že pravděpodobně po tobě budou chtít to co po frekventantech denního studia.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FEDOF 11:42:47 11. 08. 2008
default.png
Pro : Nespokojený Policista: Toto diskusní fórum není jen pro tebe a pro názory, které se líbí pouze tobě. Vzpamatuj se už! Jsou totiž spokojení policisté.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 18:06:35 10. 08. 2008
default.png
Ať je tomu člověku (IP adrese) klidně umožněno vkládat komentáře pod jednotlivé diskuse, nebo články, ale ať nemá možnost zakládat další diskuse, tedy pokud je to možné. Je mi jasné, že z jiné IP adresy se tomu nedá zabránit, ale je možné to snad takto omezit. Petříčku, PROSÍM, přemýšlej nad těmito dvěma mými příspěvky, DĚKUJI

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 18:00:23 10. 08. 2008
default.png
ADMINe, je-li autorem tohoto diskusního článku stejná IP adresa, jako u diskusního příspěvku VÝCVIKOVÉ STŘEDISKO (a podobné), čili pravděpodobně od autora PETRICEKK, OTA, nebo DUCHYSS, atd.atd., zablokuj tuto IP adresu pro vkládání příspěvků, protože už je to opravdu magořina. Já nic osobně proti Petříčkovi atd.nic nemám, chápu, že se chce něčemu přiučit a získat nějaké informace, ale spousta jeho diskusních příspěvků, pod kterými se rozvine rozsáhlá diskuse, nemá hlavu ani patu, a zbytečně zahlcuje toto fórum. DĚKUJI

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu 727J 15:01:13 10. 08. 2008
default.png
Určitě dálkově, ve škole je to taková pakárna, že bych se při denním studiu brzy zbláznil.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio