Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Vyplati se (jeste) hlasit k policii?

Dobry den, chtel jsem se zeptat, jestli se vyplati jeste hlasit k policii, je mi 24let (Bc.), podle toho co tady ctu, tak se mi zda ze kazdy prcha z policie, ja jako nadsenec mam zajem vstoupit do sboru, ale nejsem si jisty jestli to ma jeste nejaky vyznam. Tim myslim penize, urcity styl zachazeni - ucta. Casto se mi stava, ze vidim lidi, kteri doslova rvou po policajtech a ne oni po nem. Sam jeden straznik u poradkove policie mi rikal ze to nemaji lehke, kdyz je lidi posilani do "hajzlu" a nevim kam jeste. Diky za kazdy nazor. S pozdravem J. R.
RAIDIS :: Datum založení: 01. 11. 2007 :: celkem 16 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PIPIN 21:01:20 29. 01. 2008
default.png
u Policie ČR a vím o co gou-jen ať mladí poznají zač je toho loket-budou muset uznávat heslo-i k blbci musíš mít úctu když má funkci a jsem zvědav jak to mladí zkousnou.To bude mít NOVA a jiné televize o čem točit když někomu rupnou nervy a dá vedoucímu přes držku

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR2 17:24:16 28. 01. 2008
default.png
Určitě se k PČR přihlas. Ve Tvém věku je to optimální a pokud Tě to naštve, bude to cenná životní zkušenost. Každý, i s titulem, by měl začít od píky a svoje si odšlapat.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FRANTA 14:15:21 28. 01. 2008
default.png
Já jsem u PČR asi tak 3 roky. Než jsem nastupoval - anebo když jsem nastupoval´, teď už přesně nevím, mi paní personalistka do budoucna řekla větu, kterou si pamatuji stále. "Když se vám nebude u policie líbit, můžete kdykoliv odejít". Nu což nyní, balím pomalu kufry, snad ještě zhasnu v šatně při odchodu a hurá civil. Pro Vás pitrisi. Určitě k Pčr běžte. Neocenitelná zkušenost, člověk se OPRAVDU mnohé naučí a odejít může kdykolik. Já jen vím, že si zustanuvších policajtů vážím, neboť tuto práci nelze výstižně popsat, ale četník za chvíli bude vzácný jako pověstný šafrán. A pro vás.... zkušenost u pčr doporučuji.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NASEPTAVAC 19:55:42 24. 11. 2007
default.png
a zkus to, nic není nad vlastní zkušenost. Uděláš si vlastní obrázek a rozhodneš se pak. Že jsi nadšenec a VŠ ještě neznamená, že na tu práci máš, musíš to zkusit. Nadšenci co na to nemají jsou pak většinou u MP nebo bezp. agentur:-) Bez urážky k nim... Jo a taky nesmíš bejt váhavej střelec, četník musí bejt rozhodnej:-)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu WIT-CZ 23:01:04 22. 11. 2007
default.png
No, s vystudovanou Policejní Akademií bych tu ZOPku zkrácenou nechal. A s hnojárnou už funkce nově spojený nelzou ...

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 15:58:29 18. 11. 2007
default.png
Od 1.12.2007 jsou spuštěny základní policejní "kurzy", čili ZOP pro JIŽ VYSTUDOVANÉ vysokoškoláky na délku trvání mezi deseti a dvanácti týdny. Čerpal jsem z intranetu, takže je to oficiálně potvrzené. Pokládám si otázku, zda-li člověk, který studoval obor jakéhokoliv zaměření, klidně i "hnojárnu" (neurážím, jen používám slangový výraz), jestli tento člověk získá dřívějším studiem nějaké schopnosti rychleji absorbovat a získávat vědomosti potřebné k práci u Policie, než jen středoškolsky vzdělaný uchazeč, který tu ZOP musí nadále absolvovat ve standardní délce. Napadá mne jen jediný důvod, proč mají mít vysokoškoláci takováto privilegia. V 2-nástupní tarifní třídě by po dobu ZOP asi nikdo z vysokoškoláků nechtěl zůstat (a bez ZOP nemůže nikdo nastoupit do vyšší TT), a tak vymysleli zase švindlkurzy ZOP pro vysokoškoláky, aby jim mohli po rychlém absolvování ZOP šoupnout funkce ve vyšších TT, a zalepit tak případně prázdná místa po masivních odchodech na konci tohoto roku. Nikoho už ale jaksi nezajímá, že to budou policejní "rychlokvašky" bez znalostí policejní práce a zase jen načeří hladinu nespokojenosti na jednotlivých místech, kde budou případně ustanoveni do funkcí! Možná jen spekuluji, protože neznám pravou podtatu této zkrácené ZOP, ale určitě vím, že se za deset týdnů nestane z žádného člověka mávnutím proutku plnohodnotný policista, který své práci bude rozumět. To chce léta praxe a nikdo mi nenamluví něco jiného. Možná jen Ivánek Langerů má takovouto vizi, protože potřebuje všude dosadit své lidi, ale délesloužící policisty určitě ničím nepřesvědčí. Policie padá posledním rokem do sraček a těžko mne někdo přesvědčí o opaku.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu BINKYS 21:40:33 13. 11. 2007
default.png
Budoucí kolego, jsem u Policie krátce (po škole sloužím asi 4 měsíce) a z vlastní zkušenosti můžu říct - pokud marně sháníš práci, je to dobrá volba. A pokud si myslíš, že by tě to mohlo bavit, je to jenom plus. Ze začátku přijdeš na 90% na OHS (oddělení hlídkové služby), kde potkáš ty největší srač.. ale mě osobně to baví. Pokud jsi psychicky odolnej, jedině dobře. A co se týká třeba kolektivu a vedení, tak je to asi všude jiný. Můžeš narazit na super lidi (jako u nás na OHS Liberec), ale taky to může být naopak. Ale u mě zatim převažují pozitiva.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu RAIDIS 18:40:41 06. 11. 2007
default.png
Samozřejmě položená otázka je opravdu záludná, pokud jsem se neměl možnost seznámit s praxi, zatím jsem pouze teoretik, z těch věci co jste jmenoval jsem nikdy nevyzkoušel ani JEDNU. Zatím mě baví teoreticky uvažovat nad různými situacemi (i když na papíře), také kriminalistika, kriminologie, zajímá mě právo a taky forenzní psychologie a taky predikce. Tudiž pokud se zajímám o tyto disciplíny, tak předpokládám, že mě bude bavit být policistou. Nezbývá mi jen říct, že teorie a praxe jsou rozdílné, co se týče agendy apod.. tak o to vím "prd". Díky všem za zájem.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu HALBI 09:47:05 06. 11. 2007
default.png
Jde o to, co si pod tím pojmem VYPLATÍ představuješ. Finančně tě nečeká žádný zázrak za to riziko, stres atd. S tím musíš počítat, že se to konkrétně pro tebe moc NEVYPLATÍ. Pokud chceš "spravedlivě sloužit" této republice, tak se tvůj vstup do služeb policie VYPLATÍ občanům. Tak to zvažuj ...... Já osobně budu rád za každého dobrého poldu, který bude sloužit pro tento náš stát.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PETR2 20:45:33 05. 11. 2007
default.png
Možná budoucí kolego. Mám jen otázku..kolik jsi provedl služebních zákroků, zpracoval spisů, účastnil se dopravně bezpečnostních akcí,kolikrát denně jsi byl seřván po dvaceti letech od vedoucího, (který slouží o polovinu méně ,ale má titul), jak malej spratek, pro vyloženě banálni záležitosti ...když jak sám říkaš, že " tě to baví "..???

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio