Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

MP vs PČR

tak mám po náboru,dostal jsem ještě možnost zařazení k MP k nám do městečka,nevím jestli je tedy lepší mít zažazení u PČR nebo volit MP
NOVACEK29 :: Datum založení: 02. 08. 2008 :: celkem 6 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu GEORGO9 16:34:37 04. 09. 2008
default.png
Když sloužíš venku na ulici,tak riziko je tady vždycky,a je úplně jedno jakou máš na sobě uniformu.Ve službě na ulici jsou MP i PČR na "jedné lodi".

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 08:29:02 04. 09. 2008
default.png
Dva muži, z toho jeden policista, zemřeli po přestřelce, která se ve středu večer odehrála .... atd., viz. jiné místo těchot stránek .... Klidně se to mohlo a může stát komukoliv z nás a to i příslušníkovi MěPo. To je ten Tvůj klídek?!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu VLASTA 10:42:31 03. 09. 2008
default.png
souhlas se "s.Iv.", ano jdi dělat vrátného, nebo jak jsem Ti nejen já doporučovala, zůstaň ve své klidné fabrice, tedy doma. I když pravděpodobně ani v té fabrice neděláš, ale sedíš doma u počítače, nebo že by se ve fabrice ještě v 09.14 nepracovalo, no možná píšeš o přestávce na pravidelnou teplou stravu, ne?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu S-LV 09:31:12 03. 09. 2008
default.png
Zkus se poptat lidí co u MěPo začínali a dnes jsou u PČR, je takových dost a řeknou Ti svůj názor. U obou spolků budeš něčí "poskok" a až Ti např. starosta nepřímo vzkáže přes velitele, aby jsi toho a toho "váženého občana města" nechal na pokoji a jeho auta si ani nevšímal, nebo Tě postaví do nesmyslného zákazu vjezdu vybírat pokuty jen proto, že město má z pokut vybraných MěPo příjem najednou zjistíš, teda možná, že to vlastně zase o tolik lepší není. A narovinu Ti povím, že pokud chceš klídeček, tak se podívej po uniformě vrátného někde na úřadě a neoblíkej uniformu ani PČR ani MěPo .... usnadníš život sobě i svému okolí.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OTA 09:14:28 03. 09. 2008
default.png
no ta MP je zrejmne lepsi, aspon u nas ve meste,maji lepsi vybaveni lepsi plat,napln prace neni tolik zatizena spisy,pevna pracovka,plati jim i prescasy kdyz natahnou,vcer asme snima byl na vyjezdu,tak sme predavali manika na obvod,byli tma chlapy co od rana delali spisy to yblo kolem 21 vecer uz, rano to odevzdali a dozorci jim vratil celej balik, no desny ,pak me rekli platov epodminky tak je to vysmech, nevim jak ty ale MP je vyhodnejsi akora tpostup nebudes mit pokud nechces a vysluhu, ale zase klidecek

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 21:13:54 07. 08. 2008
default.png
No to musíš přeci vědět sám jakou práci chceš dělat s tím ti nikdo neporadí PČR a MP jsou tu trochu k něčemu jinému, i když jsou si v pár věcech podobné.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio