Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

výcvikové středisko

jak to tam vypadá o co se jedná?a můžou mě tam vyhodit?
PETRICEKK :: Datum založení: 09. 08. 2008 :: celkem 5 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu PETRICEKK 12:21:52 10. 08. 2008
default.png
ok

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu GOOR00 12:09:39 10. 08. 2008
default.png
Spíše než otázky a odpovědi jde, dle mého názoru, o spammera. Takže pokud od této osoby nebude vznesena rozumná otázka a bude neustále vytvářet jiné nicky a pokračovat v nesmyslném zahlcování, byl bych pro vyloučení IP.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu NESPOKOJENY-POLICISTA 23:51:42 09. 08. 2008
default.png
už toho nech a nezakládej zbytečné diskuse!!! Už se tu v tom člověk pomalu ani neorientuje! Založil jsi už hodně diskusních témat, otázky se pořád opakují a už je v tom chaoszzzzzzz. Už vážně přemýšlím, jestli to máš v hlavě v pořádku. Neber to jako urážku, ale zamysli se nad tím, co potřebuješ vědět, a projdi si desítky podobných příspěvků a podívej se nejdřív, jestli už to tady někde najdeš zodpovězeno!!! Případně vznes dotaz k podobnému diskusnímu příspěvku, snad Ti někdo odpoví, a nezakládej zbytečně nové diskuse!!! Panimáješ, íli nět?

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu MARTIN1 23:17:46 09. 08. 2008
default.png
udělá to KAŽDÝ. na zopce tě vyhodit můžou, tady ne.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu THOR 22:31:14 09. 08. 2008
default.png
Jestli si nastoupil k policii a jdeš do školícího policejniho střediska, dudeš tam necelé tři týdny a jedna se hlavně o to, aby si jak štakš uměl zacházet se zbrani. To je to nejduležitější, o co tam jde. Zbytek jsou zákony, paragrafy (hlahvě paragraf 39), trocha pořadového cvičení a tělocviku. toť vše.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio