Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Cestovné

Zdravím, nastoupil jsem k firmě před půl rokem a ještě jsem ve škole. Sloužit budu 30 km od bydliště. Budu dojíždět a chci se tedy zeptat jestli nevíte, jak je to s proplácením cestovného. Jaký je tam limit kilometrů, popř. jiné podmínky. Dík. -tommy- www.superbike-online.cz
TOMMY-PROCHY :: Datum založení: 15. 08. 2008 :: celkem 3 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 14:53:22 24. 08. 2008
default.png
no ja to budu mit 35-40km, auto velmi stare,tak mam obavy abych se jednou v zime vubec dostal na sluzebnu,jak tady popisujete solidni vitr v penezence?tak jestli se radsi nato nevykaslat uplnemdojizdeni je asi dycky nejvetsi problem jak to tu ctu

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu FF 23:57:16 17. 08. 2008
FF.jpg
pokud to máš 30 km, tak ti nikdo nic nedá. Mám to také 30 km, jezdím autem, protože neexistuje jiné spojení (jak jinak) a v peněžence to dělá solidní vítr. Tak si to užij a pokud něco zjistíš rád si to poslechnu.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu PAWELEK 20:26:01 17. 08. 2008
default.png
zdravím Tě, milý kolego...řeknu Ti - sloužím 55 km od místa trvalého pobytu, ale o nějakém cestovném do přímého výkonu nic nevím...co se týče školy - to je jiné - je jasné, že ty cesťáky jsou, ale do výkonu...nooo:) hodně štěstí:) a to i se školou, když jsem měl tu čest vypisovat cesťák, tak jsem to musel vypsat do vesnice, kde dojíždí vlak - ne až domů;) takže asi tak:) ale pokud bys měl nějaké lepší poznatky s cesťákáma, tak budu moc rád, když zde napíšeš své zkušenosti:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 1)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio