Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

náborový camp Praha

Zdravím Vás, mám dotaz na absolventy příjimacího řízení (3 denního campu v Praze)! Jaké máte zkušenosti z campu a jak to probíhalo na zdravotním vyšetření na Bartolomějské? Jsou zde nekompromisní doktoři, anebo to berou lidsky? Díky za odpovědi!
JANPAN :: Datum založení: 19. 08. 2008 :: celkem 4 komentářů

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu OTA 15:05:13 24. 08. 2008
default.png
zdravotka celkem v poho delal jsem je v Hradci Kralove, cose tyce psycha udelal vsichni ze skupiny,pucil jsme si knizky z knihovny,inteligecni testy a osobnosti a zkousel si je pora ddokola delat,a na ostro jsme prosel, halvne co je nejdulezitejsi ty testy ano-ne ,tam se snaz odpovidat jak to citis jak zacnes spekulovat a vymyslet blbiny tak vetsinou si nekde..

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUREZ 00:02:41 23. 08. 2008
default.png
Pokud vím, tak do dvou dioptr. neni žádnej problém, 2,5 podle mě taky nebude důvod k nepřivzetí. Ale jako oči prohlížeji vážně důkladně (asi 5 různých vyšetření) takže radši hned na začátku přiznej jak na to si (jo taky oči ti budou kontrolovat v nemocnici na Bulovce a né policejní doktoři, takže tý půl dioptrie ukecáš). Fyzický testy neni nejmenší problém předem znáš limity a kdyby si náhodou neprošel, můžeš je opakovat po měsíci.... Psycho jsou podle mě nejhorší, já jsem sice prošel ber problémů, ale jako vypadne na nich nejvíc lidí a to se daji opakovat nejdřív za 2roky. Hlavně svoji psychyku neovlivníš a stejně přijdou na to jakej jsi. Jo a mluv u psycha pravdu, ti psychologové tam opravdu nejsou jen tak a svojí práci rozumí.... takže hned poznaj když někdo lže, říká jim co chtěl slyšet apod..... buď sám sebou

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JANPAN 16:19:31 22. 08. 2008
default.png
oči - dalekozrakost - levé oko mám kolem 0,5 až 0,75 pravé kolem 2,5 dioptr. Na fyzické i psycho si docela věřím, ale ty oči mě docela znervózňují:-) . Každopádně díky za odpověď!

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu OUREZ 13:33:12 22. 08. 2008
default.png
Máš nějáké zdravotní problémy?? Pokud ano, jáké? Napíšu ti jesti, nebo jaké míry to vadí....

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
 
O serveru Redakce Kontakty Inzerce Nápověda Podmínky

tvorba www stránek emocio