Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

(REDAKCE)

Fotočlánek: 20 let PČR V Hradci Králové

Foto: Karel Slavík

V rámci oslav dvacátého výročí vzniku PČR a každoročního Dne policie se letos bude po celé zemi konat řada akcí. V Hradci Králové už mají oslavy za sebou - fotky a stručnou reportáž z akce poslal jeden z našich přispěvatelů. Podívejte se na fotky kolegy východních Čech níže v článku.

Autor: redakce
Publikováno: 09. 06. 2011
zpět na článek

 
Nejste přihlášen.

Do komentářů je možné vkládat obrázky umístěné kdekoli na internetu a videa z youtube.com; stačí před odkaz, na němž je obrázek/video umístěno, vložit příkaz IMG:/YT: (tedy například takto – IMG:https://www.policista.cz/files/obrazek.jpg, respektive YT:https://www.youtube.com/watch?v=v54xqBRqWFA).

Vložené komentáře mohou být skryty, pokud budou zcela mimo téma, nebo odstraněny, pokud budou v zjevném rozporu s právním řádem ČR, s „Pravidly a podmínkami používání stránek a uživatelského profilu na serveru policista.cz“ či s dobrými mravy.


Poslat zprávu JARDA 11:01:07 11. 06. 2011
default.png
Jen by mě zajímalo, jaký význam má lidem ukazovat radar. Ukázky zásahu a technického vybavení si "normální" člověk rád prohlédne, protože vidí nástroje jakými se bojuje proti tomu co sám považuje za zlo. Ale radar? Snad všichni si ho spojí s výběrem pokut v těch nejnemožnějších místech, alias "buzerací". Typicky čtyřproudová silnice s odstavným pruhem v průmyslové části obce, kde vidět chodce či cyklistu je skoro zázrak a měří se tu pravidelně. Naopak škola u cesty, kde je ráno a odpoledne hodně velký pohyb malých dětí, Zdejší omezení na 30km/h nikdy nikdo neměřil a to tu 30 dodržuje málokdo. Jen se tu blbě zastavují auta. Nebo že by někdo chtěl lidem ukázat jak měření funguje a prezentovat i případné nedostatky, kterých pak bude moci "nepřítel" v "boji" využít proti policistovi? Prostě nechápu proč předvádět radar.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu JAMESCLC 17:14:46 10. 06. 2011
default.png
JJ taky se mi to líbí:) takové akce myslím jedině prospívají k většímu sblížení policie a civilistu, i já rád s rodinou když je něco poblíž zajdu:)

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)
Poslat zprávu ANDRAS 12:02:57 10. 06. 2011
Andras.jpg
Celkem povedený den i fotografie. Ta nová polo trika jsou opravdu silné kafe....ať v barvě žluté či v barvě modré.

Souhlasím (+ 0)    Nesouhlasím (- 0)